Дихай зі мною (1 сезон) дивитися онлайн

Додано 27 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 20 серія

Про серіал Дихай зі мною (1 сезон) українською мовою:

Історія про незвичайну яскраву і красиву любов. У центрі сюжету професор математики, який вже протягом кількох років щасливо одружений. У нього є син Ігор. Одного разу люблячий чоловік і щасливий батько знайомиться з красивою і в той же час впевненою в собі Кариною, і тут же без пам'яті закохується в неї. Ігор забуває про все на світі. Він полюбив її, як в перший раз. Заради Карини, Ігор готовий піти на все і навіть кинути свою дружину і сина. Це дуже сильні і глибокі почуття. Лана і Ігор були разом з першого курсу інституту. Він покохав іншу. Ігор не хоче чинити опір почуттів, які оволоділи ним. Будучи впевненим у правильності свого вибору, Ігор віддається божевільної пристрасті, яка поглинула його з перших же секунд.

Життя Лани рушиться в одну мить. Вся її життя, все те, до чого вона звикла, її плани і почуття, все зникає. Вона не може спокійно спати і їсти. Постійно думає про своє щасливе минуле. Згадує уривками улюблені моменти з життя. Тепер всього цього немає. Вона - одна. Що ж їй робити? Як жити далі? Що буде з нею? На ці питання Лана не може відповісти. Любов поступається місцем розчаруванню, а успіх змінюється гучною поразкою. Людина заради своєї коханої готовий на все, він зробить неможливе заради того, щоб просто бути щасливим, однак, як це часто буває, той, кого ти любиш, часто не помічає цього.

Одного разу Лана зібралася, перестала сумувати і залишила своє минуле. Вона вирішила йти далі і почати нове і щасливе життя. Вона не буде більше думати про минуле. Лана буде будувати своє щасливе майбутнє. Вона хоче жити і любити. Лана готова до нових серйозних стосунків.

Розлучення зробив її набагато сильніше і впевненіше в собі. Все те, що Лана пережила, стане для неї великим уроком в житті. Тепер всі пережиті нею страждання і муки змусили подивитися на світ по-іншому, змінити свої погляди. Вона впевнена, красива і незалежна жінка. Ігор так занурений в свої почуття і емоції, що хоче зробити Карині пропозицію руки і серця. Однак родина і серйозні відносини не входять в плани Карини. У неї зовсім інші плани. Карина закохується, але не в Ігоря. Обранцем Карини стає Петро. Петро - молодий, розумний, красивий і талановитий режисер. У нього велике майбутнє. Однак Петро закоханий в іншу. І це Лана.
Дихай зі мною (1 сезон)

Дивитися серіал Дихай зі мною (1 сезон) в хорошій якості

Дихай зі мною (1 сезон)Дихай зі мною (1 сезон)Дихай зі мною (1 сезон)

Дыши со мной (1 сезон) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.