Фільми онлайн » Драми » Ті, що вижили (2018)

Ті, що вижили (2018) дивитися онлайн

Hostile

Про фільм Ті, що вижили (2018) українською мовою:

Фільм «Вижили» переносить в недалеке майбутнє, коли людство зіткнулося з глобальною епідемією. Наслідки блискавичного поширення вірусу виявилися фатальними для представників роду людського. Смертоносна інфекція знищила велику частину населення планети. Вижившим людям доводиться пристосовуватися до різко змінених умов. Становище ускладнюється появою величезної кількості зловісних істот, якы безжально убивають свої жертви. Запаси води і їжі обмежені, людям доводиться регулярно ризикувати, залишаючи притулок. Вибір небагатий, можна виходити з укриттів в надії роздобути їжу, придатну для пиття воду, предмети першої необхідності.

Пошуки незмінно супроводжуються ризиком. Залишатися в притулках, означає приректи себе на болісну смерть від голоду і спраги. Страх, не кращий порадник в умовах, що склалися, але і немає сенсу ризикувати даремно, стаючи жертвами з власної дурості. Джульєтті доводилося неодноразово успішно повертатися з хорошою «здобиччю». Зуміла вона знайти чимало потрібних речей і на цей раз. У жінки ще був час благополучно повернутися до настання сутінків. Автомашина зненацька перекинулась посеред величезної пустелі. Джульєтта застрягла в салоні автомобіля, нездатна вибратися назовні, опинившись у пастці. Невблаганно наближається ніч. Скоро тут з'являться страхітливі істоти. Дивіться фільм «Вижили», і побачите продовження фільму жахів.
Ті, що вижили (2018)

Дивитися фільм Ті, що вижили (2018) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Ті, що вижили (2018) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Ті, що вижили (2018)Ті, що вижили (2018)Ті, що вижили (2018)Ті, що вижили (2018)Ті, що вижили (2018)Ті, що вижили (2018)

Выжившие (2018) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Весь фильм показан в трейлере, полный можете не смотреть - трэш!!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.