Першому гравцю приготуватися (2018)

Першому гравцю приготуватися (2018) дивитися онлайн

Ready Player One

Про фільм Першому гравцю приготуватися (2018) українською мовою:

У недалекому майбутньому людство зіткнулося з серйозною проблемою. Гостра нестача природних ресурсів внаслідок їх багатовікового бездумного використання призвела до виникнення глобальної енергетичної кризи. Більша частина населення планети опинилася за межею виживання. Тисячам людей поки вдається уникнути загибелі лише завдяки неймовірним зусиллям, найсильнішому бажанням вижити за всяку ціну і дива. Жоден з урядів не спромігся запропонувати ефективний варіант виходу із ситуації. Становище погіршується щодня. Колись впливові міжнародні організації також виявилися безсилими. Гряде всесвітній хаос з усіма витікаючими наслідками.

Тепер скасовані всі звичні раніше розваги. Однак, представникам роду людського хочеться азарту і видовищ незалежно від положення, в якому вони опинилися. Щоб заспокоїти народні маси і уникнути масової появи підпільних закладів з сумнівними розважальними послугами, довелося спеціально організувати квест у віртуальній реальності. Гра отримала назву ОАЗИС. Її засновник є заможною людиною. Частина багатств магната може дістатися будь-якого з геймерів. Правда, необхідно виявити схованку. Одного разу пощастило Вейду Уоттсу. Він став власником ключа, який веде до скарбу. Однак, радість юнаки тривала недовго. На нього вже відкрили полювання співробітники якоїсь організації.

Дивитися фільм Першому гравцю приготуватися (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Першому гравцю приготуватися (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

 • Фільм знятий за мотивами однойменного науково-фантастичного роману (2011) Ернеста Клайна.
 • Прем'єру фільму пересунули на 2018 рік, щоб уникнути суперництва в прокаті з фільмом «Зоряні Війни: Останні джедаї» (Райан Джонсон, 2017).

Дивитися фільм Першому гравцю приготуватися (2018) в хорошій якості

Першому гравцю приготуватися (2018)Першому гравцю приготуватися (2018)Першому гравцю приготуватися (2018)Першому гравцю приготуватися (2018)Першому гравцю приготуватися (2018)Першому гравцю приготуватися (2018)Першому гравцю приготуватися (2018)Першому гравцю приготуватися (2018)Першому гравцю приготуватися (2018)

Первому игроку приготовиться (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

 • Rekers_
 • offline
 • 6 липня 2018 14:27
 • 0
Думаю, що буде чудовий фільм, от збираюсь переглянути його yes
 • Филіп
 • 17 травня 2018 21:56
 • +1
Якщо чесно, очікував більшого, а на ділі пшик не більше. Було таке відчуття, що фільм для дитячої аудиторії, про дешеву комп'ютерну гру, як на мене, слабкі постановочні сутички, досить слабкий сюжет і занадто багато дій відбувається у фільмі. Як пройшов цей фільм через хвилю критики і зібрав багато позитивних відгуків, звичайно, це питання. Це дуже сумно, що такі фільми в топі завдяки рекламі, а хороші фільми проходять випробування тільки часом.
Класне кіно
 • Васьок
 • 11 квітня 2018 21:41
 • 0
Фільм сподобався.9/10

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.