Фатальна спадщина (2014)

Фатальна спадщина (2014) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 12 серія

Про серіал Фатальна спадщина (2014) українською мовою:

Серіал Фатальна спадщина (2014) розповідає про хлопця, вирішальному знайти своїх справжніх батьків, якому разом з інформацією про них, буде діставатися і безліч великих проблем минулого. Вся інтрига серіалу крутиться навколо молодого чоловіка, який носить ім'я Владислав, а прізвище якого Михайлов, а точніше навколо його походження. Він працює простим в провінційному містечку, викладачем коледжу. Але в день власного весілля, який повинен був стати найщасливішим у його житті, він раптом дізнається, що ті, які його виховали, насправді не рідні.

У лихі дев'яності прийомні батьки Влада сховали хлопчика у себе і тим самим врятували йому життя від бандитського угруповання під керівництвом Гаєва. Але тепер, коли цей колись ділок підпільного бізнесу і один з найвпливовіших людей міста помер, Владиславу можна перестати бояться за своє життя. Разом зі своєю нареченою він вирішує дізнатися таємницю свого походження, і чим далі вони заглиблюються, тим складніше все це виглядає.

Але головний герой багатосерійного фільму Фатальна спадщина (2014) не міг і підозрювати, що з загибеллю олігарха історія, що трапилася у не настільки давні дев'яності роки, не закінчилася, а тільки починається, набуваючи нових і нових обертів. Згодом виявиться, що не тільки Владислав шукає своїх батьків, але і люди, які вбили Гаєва. Чи зможе хлопець розкрити таємницю своїх біологічних батьків і при цьому залишитися живим і неушкодженим?

Дивитися серіал Фатальна спадщина (2014) в хорошій якості

Фатальна спадщина (2014)Фатальна спадщина (2014)Фатальна спадщина (2014)

Роковое наследство (2014) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.