Домробітниця (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Домробітниця (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Домробітниця (2015) українською мовою:

Часто буває, що дружини багатих чоловіків абсолютно не бажають працювати і воліють вести домашнє господарство, забезпечуючи комфорт і затишок своєму багатому чоловікові. Ці жінки зовсім розчиняються в сім'ї і не розуміють, що відвикають від звичайнісінького життя, в якому приносили користь суспільству. Адже якщо людина не працює і не займається жодною соціальною діяльністю, він просто деградує і перестає розвиватися. І ніяке спілкування з друзями, посидіти в кафе або відвідування фітнес-клубів та спа-салонів не компенсує живе спілкування з навколишнім світом.

Однак це всього лише пів біди. Більш страшним є те, що жінка впадає в пряму залежність від свого чоловіка і не є самостійною фінансово заможною людиною. І якщо раптом багатий чоловік збереться розлучатися зі своєю дружиною, велика ймовірність того, що жінка просто опиниться на вулиці і отримає дуже мало від того, що мала раніше і що залишиться з її чоловіком. Природно, тоді пані і доведеться задуматися над отриманням якої-небудь кваліфікації і професії, щоб елементарно себе прогодувати. Головній героїні нового вітчизняного кіносеріалу «Домробітниця» довелося пережити саме таку ситуацію, з якої жінка змогла дуже гідно вибратися.

Ольга завжди була щаслива зі своїм молодим і заможним чоловіком, який любив дружину і завжди був опорою для жінки в найскладніших ситуаціях. Однак прийшов горезвісна сімейна криза і відносини у клітинці суспільства зовсім розладналися, підштовхнувши чоловіка до розлучення. Для Ольги такий поворот став справжнім шоком, адже жінка завжди була впевнена в чоловікові, а тому не працювала і займалася виключно веденням домашнього господарства. Тепер же Ольга перетворилася на бідну жінку, відкинуту на задвірки життя без засобів до існування.

Ольга переїжджає в невелике містечко, де влаштовується домробітницею до досить заможних людей, адже вести домашнє господарство – це єдине, що може жінка. Незабаром, поспілкувавшись зі своїми роботодавцями і зробивши деякі висновки, Ольга раптом робить приголомшливе відкриття. Виявляється, її чоловік дуже давно веде безчесну діяльність, і жінка може зібрати компромат на зрадника. Тільки от чи захоче Ольга «топити» колишнього чоловіка?

Оригінал: Домробітниця
Жанр: драми
Країна: Росія
Вийшов: 2015

Режисер: Юсуп Разиков
Ролі: Анна Казючіц, Святослав Астрамович, Анастасія Філіппова, Максим Кречетов

Дивитися серіал Домробітниця (2015) в хорошій якості

Домробітниця (2015)Домробітниця (2015)Домробітниця (2015)

Домработница (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.