Школа. Випускний (2019) дивитися онлайн

Додано 13 березня 2019 16 серій

Про серіал Школа. Випускний (2019) українською мовою:

Серіал «Школа 3 сезон. Випускний» починається з того, що пожежа принесла великі руйнування не тільки будинку, а й змінив відносини між всім класом. Вчинок Дарини Петрівни змусив усвідомити всю важливість людських вчинків. Від жінки такого ніхто не очікував, навіть з огляду на її положення. Старі суперниці розуміють, що могли зіпсувати не тільки настрій друзям, але і постраждати від власних амбіцій. Те, що сталося зближує багатьох і готує до майбутнього кроку у доросле життя. Останній неприємний інцидент змушує випускників серйозно задуматися про майбутнє.

Не припиняючи дивитися серіал «Школа. Випускний» 1-16, 17, 18 серія онлайн, вийде упевнитися, що поки одні перебувають в подиві від усього жаху, між деякими однокласниками нарешті з'являється бажання припинити суперництво і жити дружно. Після багаторічної неприязні Лола і Ніка все ж вирішують почати спілкування і навіть вступити в один навчальний заклад. Деякі ж друзі, навпаки, стають ворогами і, здається, змінити вже нічого не вийде. Чи зможуть товариші знайти знову спільну мову і як в результаті вплине на однокласників спонтанно виниклу пожежу?

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Скільки серій в серіалі Школа Випускний 20 серій, вихід серій відбуваються в будні дні по 2 серії. Кількість серій 20.

Дивитися серіал Школа. Випускний (2019) в хорошій якості

Школа. Випускний (2019)Школа. Випускний (2019)

Школа. Выпускной (2019) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.