Всі скарби світу (2014)

Всі скарби світу (2014) дивитися онлайн

Додано 19 червня 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 8 серія

Про серіал Всі скарби світу (2014) українською мовою:

Після закінчення вузу Ганна Безсонова повертається в рідне місто Приморськ. Анна дуже добре досвідчений та дипломований експерт з антикваріату, в майбутньому вона могла б зробити хорошу кар'єру в Москві. Її мрію важко здійснити у Ані хвора мама, за якою потрібно ретельно когжного дня доглядати.

Однак і в маленькому містечку в Приморську героїні посміхається удача - дівчина отримує цікаву роботу в антикварному салоні під іменем «Скарби світу» і зустрічає свою першу любов - парубка Влада Бережнова. Незабаром Аня завагітніла, і вони з коханим Владом незабаром вирішують одружитися. Аня щаслива і радісна - її життя схоже на казку, все про що вона мріяла. Дівчина не здогадується, що «відбила» Влада у дочки впливового чиновника і «господарки міста» Ангеліни Воронової. Дочка Воронової погрожує знищити Аню, і це не порожні слова, які звучали із вуст Воронової. Воронова обожнює доньку, готова зробити для неї що завгодно скоїти будь-який злочин, і «прибрати» людину для Воронової не проблема.

Паралельно Аня виявляється втягнута в аферу, яку затіяв її начальник, власник антикварного салону Гліб Крутов. Крутов і Воронова полюють за рідкісною колекцією «Калі-Юга», що складається з ритуальних золотих речей служителів культу богині Калі. Крутов і Воронова підозрюють, що колекція знаходиться у місцевого колекціонера Петра Петровича Староверова. Старовірів не бажає мати справи з Крутовим, справедливо вважаючи його шахраєм і бандитом, однак довіряється Ані - при випадковому знайомстві його вражають знання Ані та її чесність. Аня виявляється єдиною людиною, якій Старовірів показує колекцію, яку збирав усе життя. Але в колекції не вистачає останньої деталі - ритуальної Золотої Маски. Старовірів просить Аню допомогти її знайти. Аня погоджується, а через кілька днів старого колекціонера знаходять мертвим. Підозра у вбивстві падає на Аню.

Далі все відбувається як у страшному сні: дівчину заарештовують і засуджують на великий термін, її мама помирає від серцевого нападу прямо в залі суду, Влад зраджує Аню, у в'язниці вона втрачає дитину. Їй здається, що її життя скінчилося, але це не так. Поступово дівчина починає здогадуватися, що опинилася у в'язниці не випадково. Що в цьому винна не зла доля, а зла воля конкретних людей: Крутова, Воронової і підкуплених ними суддів і чиновників.
Тепер мета героїні - відновити справедливість, відплатити по заслугах всім, хто зламав їй життя. Повернути свободу і любов, які для Ані дорожче всіх скарбів світу.

Дивитися серіал Всі скарби світу (2014) в хорошій якості

Всі скарби світу (2014)Всі скарби світу (2014)Всі скарби світу (2014)

Все сокровища мира (2014) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.