Вісімдесяті (2 сезон)

Вісімдесяті (2 сезон) дивитися онлайн

Додано 27 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1-6 сезон 13 серія

Про серіал Вісімдесяті (2 сезон) українською мовою:

Другий сезон телевізійного серіалу «Вісімдесяті», створеного кінематографістами Росії в 2012 році в комедійному жанрі, продовжить розповідь про те часу і його героїв, коли перебудова увійшла в колію, але ще не дійшло до розпаду Радянського Союзу. Режисером кінострічки Федором Стуковым в команді з продюсерами В'ячеславом Муруговым і Антоном Зайцевим, а також сценаристом Олексієм Поляковим створено шість серій цього сезону, кожна по тривалості становить близько 25 хвилин. Трансляція серії в цьому сезоні на екранах розпочато з 21 січня 2013 року.

У телевізійному серіалі в серії другого сезону «Вісімдесяті» глядачів чекає нова зустріч з вже улюбленими персонажами. Стрічка розповість нам про час, про який багато хто згадує з почуттям легкої ностальгії. Часу без інтернету, мобільних телефонів, айпадів і інших незамінних атрибутів сучасного світу. Часу в чомусь складному, а насправді - дуже простому. Тоді багато хто були схожі один на одного, і вміли радіти навіть дрібницям. І на труднощі, а їх тоді було достатньо, просто не звертали увагу.

Просто вірили, що все буде самим кращим чином. І головний герой серіалу Ваня, який теж був частиною тієї епохи, розповість нам про те, як жили багато тодішні люди від свого імені. З часів закінчення першого сезону серіалу в його життя і життя його сім'ї відбулися деякі зміни. Мамі головного героя пощастило в лотереї, і вона стала щасливою власницею форми для випічки. Братові Михайлові пощастило не так сильно: в його табелі за чверть не спостерігається ні п'ятірок, ні четвірок. Зате татові Вані пощастило отримати в подарунок одеколон. Але в ті часи це було великою рідкістю. А ось сам Ваня став власником новенького фотоапарата, який батьки презентували йому на Новий рік. А як же у нашого головного героя справи на особистому фронті? Адже вже минуло майже півроку з того часу, як Ваня запізнився на зустріч з коханою Інгою? Про все за порядком у серіях кінострічки.

Дивіться в задоволення на нашому сайті веселий комедійний телевізійний серіал у другому сезоні під назвою «Вісімдесяті». З побажаннями доброго перегляду і найкращих вражень у житті!

Дивитися серіал Вісімдесяті (2 сезон) в хорошій якості

Вісімдесяті (2 сезон)Вісімдесяті (2 сезон)Вісімдесяті (2 сезон)

Восьмидесятые (2 сезон) 1-6 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Клас,нереально подобається. Чекаю на вихід нового сезону

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.