Неформат (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Неформат (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Неформат (2014) українською мовою:

У 2014 році показаний на екранах веселий телевізійний серіал під незвичною назвою «Неформат». Російськими кінематографістами кінострічка створена в комедійному жанрі. В ній піде розповідь про працівника телеканалу «Відкритий канал» Ірині Серебрякової. Авторами кінострічки, а саме режисером Антоном Федотовим, продюсерами Едуардом Алояном, В'ячеславом Муруговым і Віталієм Шляппо, а також сценаристом Олександром Даганом відзняті двадцять серій по 48 хвилин в кожній з них. Вперше серіал представлений масовому глядачеві з 3 березня 2014 року.

Що таке «неформат»? Це те, що ніяк не підпорядковується загальноприйнятій думці, і не підпадає під рамки звичайного сприйняття. Ось так і в телевізійному серіалі, який так і називається «Неформат». Його головна героїня - початківець продюсер на телеканалі «Відкритий канал». Її звуть Ірина Серебрякова. Вона цілеспрямована, у неї є власний погляд на речі, і особиста думка про те, як все має бути побудовано в ефірі. Але те, що сталося в її житті, цілком і повністю є наслідком її прямолінійного характеру. Адже життя довелося починати з «чистого аркуша». Тобто все потрібно почати заново. А що можна написати на такому чистому аркуші Ірина і сама ще не зрозуміла остаточно. А в чому власне справа? Дівчина не змогла спокійно дивитися на те, як рекламують дитячі підгузки. Адже вся таємниця в тому, що вони неймовірно шкідливі. А рекламують їх на цьому каналі тільки з тієї причини, що реклама приносить чималий дохід. Ось такими міркуваннями і поділилася у своєму блозі з користувачами інтернет-простору чесна дівчина. Тільки підписалася вона, звичайно, не своїм іменем, а як «капітан Сільвер». І як може реагувати керівництво каналу на такі новини? Звичайно самим негативним чином. Такою суворою мірою покарання, як звільнення автора цього ролика, і за сумісництвом працівника каналу, Олексія Жильцова. Звичайно, чесна Ірина не змогла винести такої несправедливості і особисто вирушила до директора повідомити, що Олексій тут ні при чому, а «капітан Сільвер» - це вона сама. Ну а що з усієї цієї цікавої історії вийшло, глядачі побачать, подивившись цей серіал.

У неформатному комедійному телевізійному серіалі з такою ж назвою «Неформат», представленому на нашому сайті, глядачам належить побачити цікаві історії з участю популярних акторів. Сподіваємося, що онлайн-версія кінострічки від душі повеселить наших глядачів, а життєві неформатні ситуації будуть обертатися тільки в Вашу користь. Так, як це і сталося у нашої головної героїні!

Оригінал: Неформат
Жанр: вітчизняні, комедія
Країна: Росія
Вийшов: 2014

Режисер: Антон Федотов
Ролі: Гоша Куценко, Костянтин Юшкевич, Марія Козакова, Антон Хабаров, Ліана Єрмакова, Олена Корікова, Сергій Годін, Сергій Бурунов, Філіп Азаров, Юлія Чебакова

Дивитися серіал Неформат (2014) в хорошій якості

Неформат (2014)Неформат (2014)Неформат (2014)

Неформат (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.