Квітка папороті (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Квітка папороті (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Квітка папороті (2015) українською мовою:

Нова 16-серійна мелодрама про містику, природні аномалії і класичний любовний трикутник. Події розвиваються в невеликому селі Глущівка. На перший погляд нічого не звичайного в селі не відбувається, але якщо поспілкуватися з корінними жителями, то дізнаєшся, що село не зовсім звичайне. Є в Глущеівці аномальна зона, де не працюють компаси, вода тече назад, а в заповітному місці заритий скарб. Живуть в цьому селі дві подруги Тоня та Іра. Тоня любить першого хлопця на селі Петра, але у них дуже складні відносини. А Іра в постійному і невдалому пошуку коханої людини.

Щоб вирішити свої проблеми з допомогою любовної магії, вони відправляються вночі в ліс. Їм потрібно знайти папороть, який зацвіте саме цієї ночі, один єдиний раз в році. За переказами ця заповітна квітка в силах виконати будь-яке бажання. Але в пошуках чарівної квітки, вони знайшли зовсім не те що шукали. Тоня та Іра набрели на пораненого незнайомця, який загруз у Відьминому болоті. Тільки завдяки їх допомозі, йому вдалося врятуватися. Незнайомцем виявився молодий авантюрист геолог по імені Тім. Він повірив у легенду і вирішив відшукати заховані в цих місцях скарби. В результаті, Тоня, Іра і Тім, все-таки знайдуть те, що шукали, але не зовсім у тому поданні, яке для себе визначив кожен з героїв.

Оригінал: Квітка папороті
Альтернативне назва: Квітка бажаня
Жанр: мелодрами, вітчизняні
Країна: Росія

Вийшов: 2015
Режисер: Сергій Лялін
Ролі: Сергій Мухін, Євгенія Нохріна, Анастасія Стежко, Сергій Жарков, Ада Роговцева, Катерина Васильєва, Євген Сидіхин, Олена Степанова, Олександр Цуркан, Сергій Шеховцов

Дивитися серіал Квітка папороті (2015) в хорошій якості

Квітка папороті (2015)Квітка папороті (2015)Квітка папороті (2015)

Цветок папоротника (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.