1941 (2009) дивитися онлайн

Додано 02 липня 2015

1941 (2009)
02 липня 2015

Про серіал 1941 (2009) українською мовою:

У 2009 році – четвертого травня, відбулася прем'єра російського драматичного телесеріалу «1941». Всього 12 серій, кожна з яких триває 40-45 хвилин.

За основу сюжетної лінії взята історія життя людей, які живуть у невеликому селі, розташованого поблизу кордону. Головні герої – Вася і Петя – нерозлучні друзі, які протягом усього життя разом. Вони дорослі, у кожного своя сім'я. Один із них – батько Олени, а у другого друга – син Гришка. В ті часи часто були звичаї, щоб діти друзів одружилися. Так і Вася з Петром хотіли. Однак між Оленою та Грицем не виникає ніяких почуттів, і молоді опираються батьківській волі. Це викликає серйозні проблеми, і між родинами виникає конфлікт.

Григорій – красивий і молодий хлопець, не відчуває до Альони навіть найменшої симпатії, адже у нього в серці живе любов до дівчини по імені Дарина. Але ось у Олени історія складніша – вона вже багато років любить Гришу, і живе мріями про те, що ось-ось він прийде до неї і попросить її руки. Незабаром приїжджає в село Іван – брат Грицька. Він був категорично проти того, щоб весілля Гриця та Олени відбулося. Причина тому – любов, яку Іван відчуває до Альони. Він знає, що брат не любить цю дівчину і не хоче, щоб вона була нещасна, живучи з ним у шлюбі.

Минув час, і Гришу змусили одружуватися на Олені. На весілля прийшло все село – їм було весело, вони випивали, веселилися і танцювали. Кожен з них бажав молодим щастя і благополуччя, довгих років життя та багато-багато діток. Однак мало хто знав, що молоді були нещасні в цей вечір.

Звістка про те, що почалася Друга Світова Війна, прийшла раптово. Альона і Гриша ще навіть не встигли відчути всі тяготи і принади сімейного життя.

Природно, що всі чоловіки тут же стали збиратися на фронт. Вони залишили вдома своїх матерів, дружин і дітей, а ті в свою чергу будуть молити Бога про те, щоб всі вони повернулися з війни живими. Однак війна не питає і безжально ламає людські долі і життя. Розбиті серця, змінений світогляд і цінності... Те, що раніше було важливим і цінним, на війні стає непотрібним і неважливим. Найважливіше – життя, кожна прожита хвилина... Адже наступна секунда може стати останньою.

Чи вдасться головним героям пройти через всі тяготи війни, і зможуть Даша з Георгієм зберегти свої світлі почуття? Як повернеться доля Олени і що станеться з Іваном?

Дивіться серіал «1941» на нашому сайті онлайн. Приємного проведення часу.

Оригінал: 1941
Жанр: військовий
Країна: Росія, Україна
Вийшов: 2009

Режисер: Валерій Шалига
Ролі: Олександр Пашков, Іван Лапін, Анатолій Котенєв, Сергій Романюк, Ада Роговцева, Валентина Лосовская

Дивитися серіал 1941 (2009) в хорошій якості

1941 (2009)1941 (2009)1941 (2009)

1941 (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.