Мінус один (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Мінус один (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Мінус один (2014) українською мовою:

Ігор Ройзман вирішив представити нам своє чергове творіння під назвою Мінус один. Це творіння має з'явитися на наших екранах в 2014 році. Як всі розуміють в серіалі будуть розповідати про труднощі сучасного життя молодих людей, як вони з цим справляються, і в кінцевому рахунку перемагають і залишаються по справжньому щасливі. Наших героїв звуть Олена і Вася, і ця парочка щасливо одружена, у них є двоє діточок.

Але звичайний сірий конфлікт в кінцевому рахунку може привести до низки непояснених подій, які в кінцевому рахунку закінчаться дуже гучної і важкою сваркою наших подружжя. У розпалі скандалу вони оговорятся про те, що у них чудово вийде проживуть одне без одного. І що дуже сумно отримають таку можливість у прямому, зрозумілою для всіх сенсі: тепер Олена живе в тому далекому незвіданому світі, в якому її коханого Васі просто не існує, а Вася - у світі, в якому немає такої людини як Лена.

Все інше буде незмінним: і в Олени і у Васі є їх улюблені діти, сусіди, а також родичі - яких вистачить усім, по комплекту для кожного з наших подружжя. Олена і Вася змогли знайти один спосіб зв'язку - це місцевий телевізійний канал, за допомогою якого вони можуть бачити один одного. Окрилені необхідною свободою, подружжя в швидкому темпі почали жити окремо: Вася намагається няньчити дітей, Лена в пошуках роботи. В обох зав'язалися свої романтичні стосунки. Але найближчим часом вони зрозуміють, що ніхто не може замінити їм ті відносини, які у них були. Тепер Олені і Васі потрібно відшукати спосіб, який допоможе возз'єднатися... Якщо це взагалі є можливим.


Назва: Мінус один
Англійська назва: Minus one
Рік випуску: 2014
Жанр: Мелодрами
У ролях: Афіна Кондрашова, Марія Болонкина, Ольга Дібцева, Артем Григор'єв, Тетяна Казючіц, Іван Стебунов

Дивитися серіал Мінус один (2014) в хорошій якості

Мінус один (2014)Мінус один (2014)Мінус один (2014)

Минус один (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.