Генеральська невістка (2013)

Генеральська невістка (2013) дивитися онлайн

Додано 12 січня 2015

Генеральська невістка (2013)
12 січня 2015

Про серіал Генеральська невістка (2013) українською мовою:

Фільм знятий в жанрі мелодрами і точно сподобається всім, хто любить дивитися фільми даного жанру, а також тим, хто просто хоче добре провести свій вільний час. Картина була знята знаменитим режисером Анатолієм Матешко і вийшла у світ на початку квітня 2013 року. Головні ролі гратимуть такі актори Наталія Антонова, Ігор Ботвін, а також Лариса Кадочникова та багато інших.

Головна героїня, яку звуть Ірина Колчина, повністю щаслива адже в житті вдається майже все. Її знайомі їй дуже заздрять, адже професор Федоров запросив, тільки закінчила навчальний заклад, студентку у власну клініку на одну з посад. Крім того, героїня зовсім скоро вийде заміж і стане невісткою генерала, що має їй допомогти в житті, а також забезпечити необхідний порядок у сім'ї.

Але все відбувається зовсім не так, як планувала Іра. Трохи пізніше дізнається, що головою сім'ї є свекруха - Ізольда Генріхівна, яка вважає, що Іра повинна дякувати тих, хто взяв їх у сім'ю, а також вести себе відповідно. Іншими словами, вона не повинна забувати про те, членом якої родини він стала. Так хто ж залишиться переможцем у даній сімейної передряге, і чи не вплине це на стосунки в сім'ї в подальшому.

Оригінал: Генеральська невістка
Жанр: мелодрами, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2013
Режисер: Анатолій Матешко
Ролі: Наталія Антонова, Ігор Ботвін, Лариса Кадочникова, Ксенія Ніколаєва, Андрій Дебрин, Дмитро Грицай, Олександра Олійник

Дивитися серіал Генеральська невістка (2013) в хорошій якості

Генеральська невістка (2013)Генеральська невістка (2013)Генеральська невістка (2013)

Генеральская сноха (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.