Менталіст (1 сезон) (2008)

Менталіст (1 сезон) (2008) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Менталіст (1 сезон) (2008)
22 жовтня 2019

Про серіал Менталіст (1 сезон) (2008) українською мовою:

Прем'єра першого сезону драматичного телесеріалу «Менталіст» відбулася у вересні 2008 року. Продюсер – Чарльз Голдстэйн. Ідея Бруно Холлер. Підтримка – компанія Warner Bros. Television. Жанри: детектив, криміналістика, трилер і драма. Кожна серія триває 44 хвилини.

В основі сюжетної лінії серіалу – історія про Патріка Джейне, який володіє відмінними психологічними навичками і блискуче маніпулює людьми. Раніше він називав себе ясновидцем і екстрасенсом. Він надавав допомогу ФБР в розкритті страшних вбивств і в пошуку маніяка на прізвисько «Червоний Джон». По телебаченню говорили, що «Червоний Джон» з дитинства є обмеженим і так далі. Подібні висловлювання розлютували маніяка, і в помсту екстрасенса, які вбили його дочку і дружину. Патріку нічого не залишалося робити, окрім як стати детективом в місцевому агентстві і почати пошуки злочинців разом з фахівцями. Він допомагає їм розкривати злочини, з допомогою своїх умінь знаходить злочинців. Однак він палко заперечує існування магії, пояснюючи це тим, що вся «фішка» полягає в спритності рук і спостережливості. Працівники вдячні Патріку за надану їм суттєву допомогу. Джен не подобається лише одній людині – Терезі Лісбон, яка відноситься до нього двояко – то хвалить, то лає і обзиває нарцисом і зарозумілою людиною, який часто переступає межі дозволеного. Однак Патрік не втрачає своєї людської гідності і продовжує підкорювати дівчат своєю променистою посмішкою. Він шукає вбивцю кожен день, так як гіркоту від смерті рідних людей досі залишилася в його серці.

Дивіться всі серії першого сезону криміналістичного телесеріалу «Менталіст» на нашому сайті онлайн! Приємного перегляду.

Оригінал: The Mentalist
Жанр: трилери, драми
Країна: США
Вийшов: 2008

Режисер: Девід Баррет, Девід Наттер, Кріс Лонг
Ролі: Аманда Рігетті, Робін Тунни, Саймон Бейкер, Марія Олександра Стифвейтер, Шон Тоуб, Кельвін Хан Йі та ін.

Дивитися серіал Менталіст (1 сезон) (2008) в хорошій якості

Менталіст (1 сезон) (2008)Менталіст (1 сезон) (2008)Менталіст (1 сезон) (2008)

Менталист (1 сезон) (2008) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Ваш плеєр не прав

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.