Випробування вірністю (2012)

Випробування вірністю (2012) дивитися онлайн

Додано 08 квітня 2020 всї серїї

Про серіал Випробування вірністю (2012) українською мовою:

Будинок Алевтини можна гордо назвати повною чашею. Героїня печеться про побут і комфорт близьких, турботлива мати і вірна дружина всю себе віддає сімейним клопотам. Аля відмовилася від кар'єри, стала зразковою домогосподаркою, щоб подарувати тепло і любов благовірному Сівбі. Син Олександр – її відрада, турбота про нього – єдина життєва мета. Мати старанно виховує підросло чадо, мріючи про гарну освіту і прекрасної роботи для сина, майбутньої ідеальної невістці. Однак за опікою, справами, суєтою Алевтина зовсім забула про головне: близьких потрібно слухати і чути.

Роками жінка перетворювалася в домашнього раба, ігноруючи свої бажання. І ось одного разу милий Сева йде до іншої: ефектна Ксенія, на тлі якої Алевтина виглядає істинної «сірою мишкою», вправно керує чоловіком, уважно ставлячись до його справ і переживань.

Щастя, яке Аля так боялася втратити, безжально розтоптана каблучками стильною суперниці. У героїні немає зв'язків, грошей, роботи. Догляд чоловіка – справжня катастрофа. Однак доля завдає ще один точний удар: смерть мами остаточно збиває бідну Алю з ніг.

Чи зможе жінка здобути перемогу в нищівній битві за особисте щастя? Возз'єднається зруйнована сім'я?

Дивитися серіал Випробування вірністю (2012) в хорошій якості

Випробування вірністю (2012)Випробування вірністю (2012)Випробування вірністю (2012)

Испытание верностью (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.