Формула щастя (2012) дивитися онлайн

Про фільм Формула щастя (2012) українською мовою:

У житті молодої вчительки Тетяни, головної героїні вітчизняного фільму Формула щастя 2012 року випуску, починається низка неприємностей і бід. Тетяна викладає хімію в сільській школі, живучи в батьківському домі. Батьки у неї померли, а з рідних тільки тітка Віра, яка живе в одній з кімнат комунальної квартири. У дівчини є наречений Мітя, який також живе в місті і знаходиться на злеті кар'єри. Неприємності починаються з наклепів сільських кумушек, в результаті ревнива мати одного з учнів влаштувала скандал, Тетяні довелося піти з роботи і поїхати до тітки в місто. Неприємності продовжилися - хвороба і смерть тітки, втрата житла, сварки з нареченим. Як кажуть, від тюрми і від суми не зарікайся, дівчина потрапляє у відділення міліції, вона в розпачі. Тут і з'ясувалося хто її справжній друг, а хто лише на словах. Випробування, що випали на долю дівчини, виявили справжню суть її взаємин з Митею - йому потрібна безпроблемна і слухняна дружина, у якої є гроші. Далекобійник Слава, з яким Тетяна познайомилася в лікарні, відвідуючи тітку, просто був поруч, допомагав і вирішував проблеми Тетяни.

Про нелегких випробуваннях і ненавмисної любові, що випали на долю молодої вчительки Тетяни розповідається в мелодрамі Формула щастя, який можна дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості на нашому сайті. Для кожної людини формула щастя має на увазі щось своє. Для одного - це багато грошей і всі відповідні атрибути багатства, для іншого - можливість займатися улюбленою справою, для третього - щаслива сім'я. В мелодрамі Формула щастя 2012 Тетяна і Слава на це питання відповіли, не змовляючись, однаково - любов.

Тетяна у виконанні молодої актриси Дар'ї Єгорової дуже органічна в образі світлою, щирою, довірливою дівчини, у якої всі емоції на обличчі. «Рідкісна дівчина» - сказала про неї мати Слави. Вибір акторів на роль Слави і Міті теж вірне потрапляння в типаж: у Слави приємне має особа, У Міті красиве і випещене. Фільм Формула щастя дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості викликає масу різних емоцій і виглядає на одному диханні.
Формула щастя (2012)

Дивитися фільм Формула щастя (2012) в хорошій якості

Формула щастя (2012)Формула щастя (2012)Формула щастя (2012)

Формула счастья (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.