Фільми онлайн » Мелодрами » Прикмета на щастя (2012)

Прикмета на щастя (2012) дивитися онлайн

Про фільм Прикмета на щастя (2012) українською мовою:

Від суми та від тюрми не зарікайся - говорить відома народна мудрість, так як в тюрмі сидять не тільки вбивці, гвалтівники і злодії, але і звичайні люди, які опинилися там в силу непростих обставин, самі того не бажаючи. Відсидівши термін і вийшовши з в'язниці, людині доводиться, знову звикати до навколишнього світу, вчиться довіряти людям і заслуговувати на довіру. З цього випливає, що не завжди колишній кримінальник - це асоціальний людина. Часто такі герої з'являються на екранах, досить згадати знаменитий «Вокзал на двох», який чимось нагадує фільм Прикмета на щастя дивитися онлайн: головна героїня офіціантка, але не в кафе, а в вагоні ресторані, головний герой - не в'язень колонії поселення, а відсидів реальний термін за бійку людина. Ну і, звичайно ж, у них виникає взаємне тяжіння... загалом, на цьому схожість закінчується, але сам по собі фільм є непоганим примірником вітчизняного кінематографа. 

Фільм Прикмета на щастя дивитися онлайн - зворушлива історія про молоду жінку Ольгу, в житті якої несподівано виник новий чоловік. За тридцять років головної героїні довелося пережити дуже багато - колишній алкоголік чоловік продовжує тероризувати її сім'ю: б'є Ольгу, лякає її сина і літню матір; робота, пов'язана з постійними роз'їздами, теж не приносить задоволення - хвилювання за сина, з яким важко впоратися її матері, домагання начальника. І ось під час одного з інцидентів з начальником, який погрожує звільнити Ольгу, якщо вона не зробить йому інтимного роду послуги, за неї заступається чоловік, який тут же підкорює Ольгу своєю галантністю. Вона відчуває до нього величезну подяку за підтримку. В ході знайомства Ольга дізнається, що її новий знайомий нещодавно вийшов з місць не таких віддалених і тепер їде в рідне місто, щоб відвідати могили померлих батьків. За що він сидів? Не небезпечний він для її сім'ї? На всі ці питання і знайде відповіді глядач, подивившись новий фільм - Вітчизняна мелодрама Катерини Шагалової Прикмета на щастя дивитися онлайн безкоштовно.

Дивитися фільм Прикмета на щастя (2012) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Прикмета на щастя (2012) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Прикмета на щастя (2012)Прикмета на щастя (2012)Прикмета на щастя (2012)

Примета на счастье (2012) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.