Щастя! Здоров'я! (2018)

Щастя! Здоров'я! (2018) дивитися онлайн

Про фільм Щастя! Здоров'я! (2018) українською мовою:

Весілля, мабуть, найважливіша подія в житті будь-якої людини. Фільм «Щастя! Здоров'я!» покаже, що весілля бувають різними. Рінат і його кохана Гузель зважилися на одруження, щоб заробити побільше грошей для викупу шалено дорогої скрипки. Заможні батьки нареченої не бажають бачити в наречених бідних студентів. Але їх запевнення у вічному і чистому кохані спрацьовують на довіру. Юля – корінна мешканка столиці, яка не бажає грати весілля у Вірменії. Хоча, що не зробиш заради коханго? Наречена Світлана поспішає скоріше отримати свідоцтво про шлюб, так як днями з в'язниці звільняється її колишній.

І ось настає той самий день. Олег заявляється на весілля і влаштовує видовищну бійку – неодмінний атрибут хорошого весілля. Рінат та Гюзель підраховують гроші, подаровані гостями в конвертах, а у Юлі йде обертом голова від вірменських весільних традицій. На трьох весіллях рікою ллється алкоголь, грає музика і веселяться гості, яким немає діла до проблем молодят. Самі банальні тости виявляються самими популярними. Всі від малих до великих бажають новоспеченим родинам щастя і здоров'я. Але чудеса, схоже, трапляються. Головні винуватці урочистостей дійсно люблять один одного.

Дивитися фільм Щастя! Здоров'я! (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Щастя! Здоров'я! (2018)

Дивитися фільм Щастя! Здоров'я! (2018) в хорошій якості

Щастя! Здоров'я! (2018)Щастя! Здоров'я! (2018)Щастя! Здоров'я! (2018)Щастя! Здоров'я! (2018)Щастя! Здоров'я! (2018)Щастя! Здоров'я! (2018)Щастя! Здоров'я! (2018)Щастя! Здоров'я! (2018)Щастя! Здоров'я! (2018)

Счастья! Здоровья! (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.