Екзотичне весілля (2018)

Екзотичне весілля (2018) дивитися онлайн

Destination Wedding

Про фільм Екзотичне весілля (2018) українською мовою:

Доля звела героїв фільму «Екзотичне весілля» в аеропорту. Ліндсі чекала початку посадки, коли поруч з'явився симпатичний незнайомець. Чоловік звернув увагу на приємну молоду жінку і навіть зробив їй комплімент з приводу красивої сукні. А потім співрозмовник просто вирішив пройти на посадку першим. Подібна нахабність обурила героїню ... Але на цьому сутичка з грубіяном не закінчилася. Виявилося, що їх місця в літаку розташовані поруч! Герої змушені провести пліч-о-пліч кілька годин польоту, за час яких вони з'ясували, що летять на одну і ту ж весілля!

Ліндсі запросив її колишній бойфренд, як з'ясувалося, зведений брат Френка. Хоча жінці і неприємно бачити, як інша стоїть біля вівтаря, вона хоче побувати на святі і поставити в своїх переживаннях точку. Френк же прийняв пропозицію брата, з яким ніколи не був близький, щоб встановити мир в їх відносинах. Після літака нові знайомі вирушили до готелю, де з подивом дізналися, що їх номери знаходяться по сусідству. Те ж саме відбулося в таксі, а на весіллі їх посадили за загальний столик, призначений для гостей без пари ... Здається, це чийсь хитрий задум звести разом двох закоренілих одинаків ...

Дивитися фільм Екзотичне весілля (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Екзотичне весілля (2018)

У головних ролях

Дивитися фільм Екзотичне весілля (2018) в хорошій якості

Екзотичне весілля (2018)Екзотичне весілля (2018)Екзотичне весілля (2018)

Как женить холостяка (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Вальдемар
  • 5 жовтня 2018 18:44
  • 0
Подивився фільм із задоволенням. За всієї мішурою і на перший погляд затягнутими діалогами дві дорослих людини змогли побачити один в одному те, що складно назвати любов'ю або симпатією, це чоловіче і жіноче начало, яке з урахуванням життєвого досвіду здатне не помічати недоліки один одного, які раніше їх зв'язок зробили б неможливою.
  • Хімікат
  • 23 вересня 2018 01:46
  • 0
Те почуття, коли не так давно переглядав фільми з Кіану Рівзом і розумієш, що Джон Вік уже не той: D

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.