Жити далі (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019 Ще не вийшов

Жити далі (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Жити далі (2014) українською мовою:

Долю нашої героїні в принципі не можна назвати простим і від частини безхмарним. Якщо бути трохи точніше, до певного моменту ця красуня була дуже щаслива і можна сказати навіть більше дуже благополучна. Але, як в житті трапляється, в один момент дівчина втратила рідну сестру, підтримку до цього моменту люблячих і близьких родичів, а після чого ще й коханого чоловіка. В кінцевому підсумку Віра залишилася і без престижної роботи у фінансовій компанію Що ж робити і як жити далі? Віра завжди думала, що найважливішим у її житті має бути саме життя, той дар, і той досвід, який ми можемо засвоїти. Чорна смужка завжди буде змінюватися білій, які б невдачі і всілякі перипетії тебе не переслідували в цьому світі.

Ясна річ що Віра не могла очікувати, що подальша чорна смуга зможе опуститися на неї як цунамі, понесе із собою всю її життя і буде такий чорній і похмурій як тільки уявити можна. Що роблять люди у важких життєвих ситуаціях? Хтось кладе на себе руки, хтось всіма силами намагається знайти якийсь засіб і забутися, п'є, вживає сильні наркотики, починає займатися ризикованим спортом, хтось поринає у світ релігії, хтось відвідує всіляких ворожок, а також психологів, хтось скаржиться своїм подружкам, в нашому випадку наша Віра потрапила в глибоку депресію. Але, будучи за життя сильною дівчиною, вона не довго перебувала в цьому складному стані. Героїня захотіла знайти своє заспокоєння в безкорисливому служінні іншим, доброю турботі про тих, про кого частенько нікому подбати.

Назва: Жити далі
Англійська назва: Live on
Рік випуску: 2013
Жанр: Мелодрами
У ролях: Анастасія Веденская, Катерина Васильєва , Віталій Кіщенко , Володимир Епіфанцев , Петро Красилів , Євген Стеблов , Юрій Батурин , Кирило Кяро , Ірина Купченко , Марія Машкова

Дивитися серіал Жити далі (2014) в хорошій якості

Жити далі (2014)Жити далі (2014)Жити далі (2014)

Жить дальше (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.