Смуга відчуження (2014)

Смуга відчуження (2014) дивитися онлайн

Додано 25 червня 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 8 серія

Про серіал Смуга відчуження (2014) українською мовою:

Смуга відчуження - це ще один прекрасний серіал від вітчизняного виробника, який вже знайшов багато своїх прихильників серед людей різного віку в нашій країні.

Серіал цей, сама звичайна мелодрама, ну зі своїм дуже цікавою та захоплюючою ідеєю. У самому ж сюжеті розкривається життя звичайної російської жінки Валі, яка живе безтурботним і спокійним життям. Ну телеглядачам було б все це не цікаво дивитися, саме тому творці додають той факт, що в її життя приходить чорна смуга, тому що з її чоловіком, який служить у танковій частині трапляється трагедія і для нашої героїні тепер настає дійсно дуже важкий час.

Так як чоловік утримував всю сім'ю, то Валя тепер залишається абсолютно без грошей, а їй треба якось жити, тим більше, що у неї ще є донька, яку вона буде до останнього моменту виховувати і віддавати останній шматочок хліба для неї, тому що наша героїня дуже добра і чуйна людина, яка намагається всім, хто того потребує, допомагати.

Справи героїні значно погіршуються, коли її виселяють з квартири і тому їй доводиться переїжджати в інше місто, де на її плечі падає ще більше проблем, так як треба десь діставати гроші, годувати і виховувати дочку, обмани, які будуть оточувати її з усіх сторін. Чи зможе Валя впорається з усім цим, так як вона добра людина, а такого в наш час дуже важко виживати в таких умовах, відповідь можна отримати тільки в самому серіалі.

Дивитися серіал Смуга відчуження (2014) в хорошій якості

Смуга відчуження (2014)Смуга відчуження (2014)Смуга відчуження (2014)

Полоса отчуждения (2014) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.