Оз: Повернення в Смарагдове Місто (2013)

Оз: Повернення в Смарагдове Місто (2013) дивитися онлайн

Legends of Oz: Dorothy's Return

Про мультфільм Оз: Повернення в Смарагдове Місто (2013) українською мовою:

Дороті не раз побувала в чарівну країну Оз, де ніхто ніколи не хворіє і не вмирає, але нам відомо далеко не про всі її пригоди. Це - одне з найменш відомих, і починається вона з того, що Дороті отримує звісточку від правителя країни Оз і свого хорошого друга, солом'яного опудала по імені Опудало. Судячи з усього, над країною нависла серйозна небезпека: підступний блазень Джестер надумав захопити владу над Оз, і Страшила кличе на допомогу старих друзів.

Тільки от Дороті, схватившая в оберемок вірного Тотошку і кинулися рятувати чарівну країну, після прибуття в Оз з подивом розуміє, що не Страшили, ні хто відгукнувся на його поклик Залізного Дроворуба з Боягузливим Левом, поблизу немає: всі вони зникли в невідомому напрямку. А значить, не звикла сидіти без діла Дороті доведеться знову взяти все в свої руки і організувати порятунок старих друзів і їх батьківщини. Попереду у Дороті зустрічі з новими чарівними істотами, включаючи гігантську сову, порцелянову принцесу і зефірного бравого капітана, а також боротьба з нахабним блазнем, що поставив собі на службу летючих мавп переможеної відьми з Заходу.

Дивитися фільм Оз: Повернення в Смарагдове Місто (2013) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Дивитися мультфільм Оз: Повернення в Смарагдове Місто (2013) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Оз: Повернення в Смарагдове Місто (2013)

Дивитися мультфільм Оз: Повернення в Смарагдове Місто (2013) в хорошій якості

Оз: Повернення в Смарагдове Місто (2013)Оз: Повернення в Смарагдове Місто (2013)Оз: Повернення в Смарагдове Місто (2013)

Оз: Возвращение в Изумрудный Город (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.