Біркебейнери (2016)

Біркебейнери (2016) дивитися онлайн

Birkebeinerne

Про фільм Біркебейнери (2016) українською мовою:

Дія фільму переносить нас на початок XIII століття. На дворі 1204 рік, у Норвегії починається велика громадянська війна, спровокована інтригами влади. Спеціальне ополчення під назвою «Биркебейнеры», створене Сверре Сигурдсоном – одним з минулих правителів – знає, що єдиним законним спадкоємцем трону є позашлюбний син нещодавно померлого короля Хокона III. Але офіційної коронації не буде, так як за малюком ганяються священики-католики, які бажають убити маленького Хокона, щоб захопити владу в свої руки. Протягом декількох років биркебейнерам вдавалося приховувати хлопчика від переслідувачів, але в 1206 році їм довелося організовувати втеча Хокону і його матері. Озброївшись, биркебейнеры супроводжують їх у північні краї, де влада знаходиться в руках справедливого Інге Бордссона. Непростий перехід через гори закінчився сумно – почалася снігова буря, ледь не погубила плани героїв. У підсумку вижити вдалося двом могутні воїнам – Торстейну і Шервальду, – які все-таки доправили малюка до короля Інге. Чи зуміє хлопчик повернути право на трон, який дістався йому у спадок від батька?

Дивитися фільм Біркебейнери (2016) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Біркебейнери (2016)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • У фільмі фігурують королі Норвегії епохи громадянських війн XII і XIII століть. Це Хокон III Сверрессон, Інге II Бордссон і Хакон IV Старий.
  • У персонажа по імені Гисле був реально існуючий прототип. Це норвезький ярл Хокон Божевільний. Автори фільму дали йому інше ім'я, так як в сюжеті вже були присутні і Хакон, і Хокон. Ярл Хокон ніколи не був ворогом свого брата Інге, хоча відносини між ними справді були натягнутими.

Дивитися фільм Біркебейнери (2016) в хорошій якості

Біркебейнери (2016)Біркебейнери (2016)Біркебейнери (2016)

Биркебейнеры (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Юрій
  • 30 листопада 2017 21:22
  • 0
Хороший фільм. Раджу подивитися

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.