Фантастичні звірі 2: Злочини Ґріндельвальда (2018)

Фантастичні звірі 2: Злочини Ґріндельвальда (2018) дивитися онлайн

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Про фільм Фантастичні звірі 2: Злочини Ґріндельвальда (2018) українською мовою:

Незважаючи на ряд складнощів, в фіналі минулій частині члени МАКУСа - таємного товариства, який контролює прояви магії на території сучасних Штатів - зуміли вирахувати і знешкодити одного з найнебезпечніших злочинців. Опинившись в ув'язненні, підступний чарівник пообіцяв влаштувати втечу, щоб помститися своїм кривдникам. Дивно, але, незважаючи на посилену охорону і всілякі перепони, йому це вдалося. Озлоблений маг вирішує зібрати армію однодумців, щоб знайти і покарати всіх, хто був причетний до його арешту. Соратники знаходяться, але вони навіть не підозрюють, що зібрав їх чарівник хоче не тільки помститися. Справжня мета Грін-де-Вальда - повне панування над усіма, кому магія недоступна. Однак свої наміри він ретельно приховує. Альбус Дамблдор розуміє, яка небезпека загрожує всьому світу. Щоб запобігти катастрофі, герой стрічки «Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда» звертається до колишнього учня, який вже знайомий глядачам за попередній частині. Ньют люб'язно погоджується надати допомогу, не здогадуючись, що йому доведеться вступити в смертельно небезпечну битву.

Дивитися фільм Фантастичні звірі 2: Злочини Ґріндельвальда (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Фантастичні звірі 2: Злочини Ґріндельвальда (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Дія фільму розгортається в Парижі після подій, про які розповідається у фільмі «Фантастичні звірі і де їх шукати» (Девід Йейтс, 2016).
  • Джонні Депп погодився на участь у фільмі, навіть не читаючи сценарій. Актор заявив, що є давнім і гарячим шанувальником творів Дж. До Роулінг.

Дивитися фільм Фантастичні звірі 2: Злочини Ґріндельвальда (2018) в хорошій якості

Фантастичні звірі 2: Злочини Ґріндельвальда (2018)Фантастичні звірі 2: Злочини Ґріндельвальда (2018)Фантастичні звірі 2: Злочини Ґріндельвальда (2018)

Фантастические твари: Преступления Грин-де-Вальда (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • NataliAngel
  • 21 листопада 2018 11:21
  • +1
Чудовий фільм! Гідне продовження Фантастичних звірів! Не відриваючись дивилася від першої до останньої секунди! З нетерпінням буду чекати ліцензійну версію і ще раз, із задоволенням, подивлюся! Дивіться, не пошкодуєте! 10/10.
  • Metrey
  • offline
  • 7 червня 2018 20:05
  • 0
yes Дуже шкода що фыльм доведеться чекати до листопада 2018, але думаю варто!!!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.