Книга джунглів (2016)

Книга джунглів (2016) дивитися онлайн

The Jungle Book

Про фільм Книга джунглів (2016) українською мовою:

Фільм Книга джунглів 2016 року повідає дуже захоплюючу історію. З того моменту, як людського дитину врятували з лап тигра Шерхана пройшло дуже багато часу. Хлопчика звуть Мауглі і він уже зовсім дорослий, тепер головний герой може самостійно себе обороняти від будь-якої небезпеки.

Дуже популярна книга Редьярда Кіплінга втілилася в життя завдяки даного фільму. Режисер дуже постарався відтворити в найдрібніших подробицях історію дитини, що виріс у джунглях. Його підштовхнуло те, що з самого дитинства він дуже любимо диснеївський мультфільм Мауглі. Глядачі зможуть зауважити, що образи у фільмі будуть незвичними. Змій Каа не проявиться як мудрий і розуміє, а як дуже хитрий і негативний персонаж. Богира - незмінно дуже мужня і сильна, як і в інших подібних фільмах і розповіді самого Кіплінга. Так як переклад зробив Радянський союз, то Багіра виявилася жінкою. Але в самому творі між Мауглі і Багірой була справжня чоловіча дружба. Фільм є анімаційним і щоб його відтворити роботи проходять над ним ще з 2013 року. Глядачі очікують вихід цього фільму не тому, що їм невідома історія про Мауглі, з тієї причини, що його формат IMAX 3D. Такий формат дуже важливий, так як кожен глядач відчує сам унікальність природи Джунглів.

Дивитися фільм Книга джунглів (2016) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Книга джунглів (2016)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Персонаж Балу озвучує Білл Мюррей. У фільмі «Книга джунглів: Історія Мауглі» (1998) цей же персонаж озвучив його старший брат Брайан Дойл-Мюррей.
  • До мультфільму 1967 року «Книга джунглів» тексти пісень написав Річард М. Шерман. Він же написав тексти пісень і для нового фільму.
  • Вперше в історії Каа стане персонажем жіночої статі.
  • При створенні образів говорячих тварин були використані звички справжніх звірів, які акторам довелося копіювати за допомогою т. зв. технології захоплення руху.
  • Це вже четвертий спільний проект режисера Джона Фавро і композитора Джона Дебни. Вони разом працювали над фільмами «Ельф» (2003), «Затура: Космічна пригода» (2005) і «Залізна людина 2» (2010).

Дивитися фільм Книга джунглів (2016) в хорошій якості

Книга джунглів (2016)Книга джунглів (2016)Книга джунглів (2016)

Книга джунглей (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Дуже сподобався. Гарно відзнятийі переклад хороший. Раджу. Для сімейного перегляду.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.