Байстрюки (2018) дивитися онлайн

Father Figures

Про фільм Байстрюки (2018) українською мовою:

У благополучній родині повинні бути батько та мати, щоб повноцінно виховувати дітей. Однак досить часто батьки з різних причин не можуть жити разом, тому дитину доводиться ростити одному (одній). Діти виростають, і в них виникає питання про взаємини батьків. Цікавість і бажання зустрітися з біологічними батьками занадто сильне, навіть вмовляння не можуть їх зупинити. Братів Пітера і Кайла виховувала їх мама. Жінка була досить своєрідною, але хлопчики її дуже любили.

Мама розповідала, що їх батько давно загинув, тому їй доводиться займатися дітьми поодинці. З часом виявляються нові факти про молодість матері. Вона вела досить вільний спосіб життя, тому просто не впевнена, хто доводиться батьком братів. Чоловіки шоковані, адже подібний розвиток подій цілком несподіваний. Вони вирішують відправитися в подорож на пошуки справжнього біологічного батька в рідні місця їх матері. Належить зустрітися з множиною людей, але чи зможуть вони розібратися в цій заплутаній історії? Можливо не варто проробляти такий довгий шлях, а правда може виявитися досить неприємною, краще її залишити в минулому.

Дивитися фільм Байстрюки (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Байстрюки (2018)

Дивитися фільм Байстрюки (2018) в хорошій якості

Байстрюки (2018)Байстрюки (2018)Байстрюки (2018)

Кто наш папа, чувак? (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Сімфер
  • 29 березня 2018 22:54
  • 0
Чекав сумний, вульгарний, нудний, типовий американський, або навіть сучасний шматок фільму. Виявилося дуже навіть пристойна і реально смішна комедія, з правильним людським посилом, цікавими акторами і поворотами в сюжеті. Дивилися з дружиною, отримали щире задоволення і підйом настрою перед сном. Фільм залишив приємні відчуття.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.