Аквамен (2018) дивитися онлайн

Aquaman

Про фільм Аквамен (2018) українською мовою:

Все життя Томас Карі був наглядачем старого маяка. Разом з ним в декілька віддаленій місцевості живе його дружина Атланна і син Артур. Хлопчик з дитинства був сильним і витривалим. Тільки батьки знали, що Артур може чудово дихати під водою і навіть спілкуватися з мешканцями морських глибин. Томас завжди намагався навчити сина досконально володіти своїми здібностями.

Так сталося, що Атланна сильно захворіла. Як розказано в кінокартині «Аквамен», жінка вирішила відкрити таємницю його походження. Виявляється вона була справжньою королевою могутньої підводного Атлантиди. Потім в результаті інтриг Атланна була вигнана на сушу, де і проживала довгі роки. На її думку Артур повинен стати повноправним правителем семи морів. Так Артур став морським супергероєм на ім'я Аквамен.

Покійна мати пояснила йому, що скоро в світ людей прийде велике лихо. Артур-Аквамен повинен допомогти людству в його вічній битві з силами темряви. У нового героя є і особисті вороги, які переслідували його мати, а тепер він сам схильний до великої небезпеки.
Аквамен (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Фільм заснований на серії коміксів «Аквамен» (2011-2013) письменника і сценариста коміксів Джеффа Джонса.
  • Перш ніж затвердити на роль Аквамена Джейсона Момоа, на цю роль розглядали Метта Деймона і Саймона Бейкера.
  • Один час продюсером фільму була компанія Леонардо Дікапріо Appian Way Productions.
  • Спочатку передбачалося, що костюм головного героя стане сюрпризом для глядачів, проте в лютому 2015 року Зак Снайдер опублікував знімок Джейсона Момоа в костюмі Аквамена. Про це Снайдер повідомив акторові буквально в останній момент.

Дивитися фільм Аквамен (2018) в хорошій якості

Аквамен (2018)Аквамен (2018)Аквамен (2018)

Аквамен (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Який нахрін том кларк? Томас Карі

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.