Автостопом по галактиці (2005)

Автостопом по галактиці (2005) дивитися онлайн

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy

Про фільм Автостопом по галактиці (2005) українською мовою:

Для Артура Дента настав черговий жахливий четвер. Дім чоловіка заважає будівництву нової траси, як і планета, на якій він живе ... Друг Артура, Форд, з яким він знайомий 15 років, виявляється прибульцем. Він і повідомляє герою, що в галактиці почали будівництво траси для подорожі між планетами, а Земля стоїть у неї на шляху. Сьогодні, за рішенням галактичної комісії, інопланетяни - Воган - прийдуть і знищать планету. Зрозуміло, Артур не повірив в розповідь одного, але скоро йому довелося змінити свою думку. За лічені секунди до знищення Землі Форд і Артур виявляються на кораблі Вогану. На жаль, дружелюбністю ця раса не відрізняється, і незабаром викидає непрошених гостей у відкритий космос. Героїв підбирає корабель «Золоте серце». У пасажирів інопланетного транспорту Артур і Форд знаходять нових друзів. Об'єднавшись, персонажі відправляються автостопом по галактиці. Їх чекають зустрічі з ватажками різних планет, спілкування з дивно розумними мишами, пошук відповіді на головне питання Всесвіту і небезпечна боротьба з підступними Вогану. Але як тепер жити Артуру, коли від його колишнього життя нічого не залишилося?

Дивитися фільм Автостопом по галактиці (2005) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Автостопом по галактиці (2005)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Фільм знятий за мотивами роману Дугласа Адамса «Автостопом по галактиці» (The Hitchhiker`s Guide to the Galaxy, 1979).
  • Екранізацію ще в 1982 році збиралися зробити Айван Рейтман і продюсери Джо Меджак і Майкл С. Гросс. Дуглас Адамс написав три варіанти сценарію, до проекту були підключені Ден Ейкройд і Білл Мюррей. В результаті Ейкройда, який повинен був зіграти Форда Префекта, відвідала ідея «Мисливців на привидів» (1984), і разом з Рейтманом він переключився на цей проект.
  • За задумом Джея Роуча Артура Дента повинен був зіграти Хью Лорі, Джим Керрі має був з'явитися в ролі Зафода, а Найджел Хауторн - в ролі Слартібартфаста. В результаті, ці ролі дісталися Мартіну Фріману, Сему Рокуеллу і Біллу Найі.
  • Рокуелл, що зіграв Зафода, обійшов також Білла Мюррея і Уїлла Феррелла. Після першої ж спроби він був відразу затверджений на роль.
  • Джон Малкович грає релігійного лідера Хумми Кавуля; цього персонажа немає в книзі, його спеціально для фільму придумав сам Адамс.

Дивитися фільм Автостопом по галактиці (2005) в хорошій якості

Автостопом по галактиці (2005)Автостопом по галактиці (2005)Автостопом по галактиці (2005)Автостопом по галактиці (2005)Автостопом по галактиці (2005)Автостопом по галактиці (2005)

Автостопом по галактике (2005) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.