Корпорація монстрів (2002) дивитися онлайн

Monsters, Inc.

Про мультфільм Корпорація монстрів (2002) українською мовою:

Містечко Монстрополіс існує лише в паралельному світі, але його жителів це не хвилює: адже енергію для міста вони отримують, використовуючи крики справжніх, реальних людських дітей. Для цього в місті побудована електростанція під назвою «Корпорація монстрів», де невтомно трудяться Монтре-пугальщікі, які пробираються в реальний світ через дірочки в просторі і часі і наводять жах на дітлахів. Збирачі енергії зі спеціальними балонами-уловлювачами ховаються під ліжками і в стінних шафах, в коморах і лісових хащах - зустріти їх можна в будь-якому темному куточку і, звичайно, злякатися до смерті. Але вся ця система працює тільки в тому випадку, якщо діти залишаються в своєму реальному світі і не можуть проникнути в паралельну реальність - в ній вони небезпечні, так як викликають збої в системі енергопостачання, є розповсюджувачами специфічних інфекцій, смертельних для монстрів, вносять смуту і сіють сум'яття. Але, незважаючи на всі найсуворіші заходи безпеки, однією маленькій дівчинці вдається проникнути в Монстрополісе, в саме його серце - на електростанцію. Малятко влаштовує переполох в ресторані, викликає перебої з енергопостачанням в квартирах монстрів, але, по суті, вона безпечна. Майк і Саллі, жителі Монстрополісе, дають їй ім'я Бу і починають шукати спосіб повернути дитину додому, до батьків. Завдання виявляється дуже і дуже складною, але герої не звикли здаватися: вони обов'язково знайдуть вихід з положення ...

Дивитися мультфільм Корпорація монстрів (2002) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Корпорація монстрів (2002)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • У первісному сценарії Рендалла звали Нед, а Саллі звали Джонсоном, і він був коричневого кольору, а замість ніг у нього були щупальця.
  • Меррі Гіббс, яка озвучувала Бу, була такою маленькою, що, коли йшла запис, у неї не було тексту . З нею грали і писали, щоб вона говорила.
  • Фургон, в який потрапляє Рендалл, вперше з'явився у фільмі «Пригоди Фліка» (1998).
  • Білл Мюррей розглядався на роль Саллі. Режисер Піт Доктер розповів, що, коли творці фільму вирішили запропонувати цю роль йому, вони ніяк не могли з ним зв'язатися і прийняли це за негативну відповідь з його боку.
  • На контрольному пульті управління дверима в Корпорації монстрів є кнопка з написом FIZT. На момент створення фільму Fiz-T (Physics-Tool) було останнім програмним забезпеченням, розробленим Pixar Animation Studios для реалістичною обробки складних фізичних моделей. У фільмі вона використовувалася для хутра Саллі і одягу Бу. Інша кнопка на пульті - IKT. Це теж програмний продукт Pixar під назвою Inverse Kinematics Tool.

Дивитися мультфільм Корпорація монстрів (2002) в хорошій якості

Корпорація монстрів (2002)Корпорація монстрів (2002)Корпорація монстрів (2002)Корпорація монстрів (2002)Корпорація монстрів (2002)Корпорація монстрів (2002)

Корпорация монстров (2001) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.