Не пощастило (2013) дивитися онлайн

Про фільм Не пощастило (2013) українською мовою:

Лотереї, розіграші призів і нескінченні акції - шансів, що переможцем опинитеся саме ви, практично немає. А ось Артур Вайман впевнений у своєму везінні на сто відсотків. Будь лотерейний квиток - це чергова удача, будь-яка ставка - значна добавка до власного бюджету. Така надприродна удача змушує майора Олександра Гордєєва замислитися на рахунок чесності цього везунчика. Можливо це насправді не удача, а дуже добре спланована афера. Але Артур доведе герою фільму Не пощастило, що це дивні витівки долі, які ніяк не носять кримінальний характер. Він купує квиток в тому місці, де захоче Олександр, і гарантує йому виграш. Ці слова не змусили себе чекати, і наступним призером лотереї став майор.

Тепер ім'я Артура Ваймано не заплямоване, а Олександр вирушає у відпустку, де йому дають чергове завдання. Але і тут, Артур хоче в черговий раз випробувати свою удачу і зіграти в казино і, звичайно ж, виграв. Але ці люди не прощають такого фарту, особливо якщо мова йде про велику суму. Олександр вирушає рятувати його, але, рятувати потрібно не його, а тих, з ким він грав. Кінець історії про везунчеке і принциповому майора - дуже неординарний і непередбачуваний, тому фільм Не пощастило - вартий перегляду, так як має достроково глибоку мораль

Не пощастило (2013) - короткометражний фільм про слідчого, який став володарем виграшного лотерейного квитка з величезним джекпотом. Все-таки, удача - це щось незрозуміле, а часом і надприродне, тому ця історія має абсолютно небанальний сюжет, який особливо вражає кінцівкою. Чудова короткометражка в яку вкладено величезний про сенс людської чесності, яка цінувати за межами нашої планети, але, на жаль, не в нашому світі.

Країна: Росія
Повна назва: Не пощастило (2013)
Дата виходу фільму:
Дата виходу на DVD:

У ролях: Вадим Замараєв, Михайло Марченко, Ігор Чернишов, Олександр Стрільців, Ольга Юренко, Борис Сазонов
Режисер: Василь Шестовец
Жанр: драма, фантастика, вітчизняний
Тривалість: 48 хв
Не пощастило (2013)

Дивитися фільм Не пощастило (2013) в хорошій якості

Не пощастило (2013)Не пощастило (2013)Не пощастило (2013)

Не повезло (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.