Невипадкова зустріч (2014)

Невипадкова зустріч (2014) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 8 серія

Про серіал Невипадкова зустріч (2014) українською мовою:

Всі ми люди і досить часто в якості подарунка доля нам готує сюрпризи і не завжди позитивні. Велика кількість ситуацій варто прожити і зрозуміти, реальний зміст і досвід речей. Вдалим прикладом цього є спосіб життя колишнього легіонера - Сергія Лежньова. Колишній військовослужбовець жорстко сформував свій характер і досвід життя. Ці зміни, певні позиції і принципи сформували справжнього чоловіка і додали якоїсь витривалості життя. Головна мета героя - знайти свою матір, слух про яку давно пропав, бути точніше то тринадцять років тому.

Повна тиша і відсутність інформації змушують хлопця шукати відповіді які стосуються матері. Постійні пошуки не дають ніякого результату, але віра дає надію рухатися в перед. Важка робота медбратом зовсім не відволікає головного героя від основної мети. Він просто зобов'язаний знайти свою матір, і це без обговорень. Складності життя, різні ситуації незабаром втягую хлопця в зовсім іншу, нове життя. Знову ж таки, після чергового виклику швидкої допомоги, причиною якої стало вбивство людини, герой показує неймовірні можливості дедукції.

Хлопець легко допомагає в розкритті вбивства в міліції, а також малює логічний ланцюжок подій, при цьому йому вдається все це швидко і як ніби він все життя пропрацював не медбратом в лікарні. Співробітники міліції були вражені, їх здивуванню не було меж. Інтерес до хлопця, а особливо його таланту, починає бути цікавий багатьом персон, їм починають цікавитися всерйоз.
Невипадкова зустріч (2014)

Дивитися серіал Невипадкова зустріч (2014) в хорошій якості

Невипадкова зустріч (2014)Невипадкова зустріч (2014)Невипадкова зустріч (2014)

Неслучайная встреча (2014) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.