Чи хотілося Вам коли-небудь зазирнути у майбутнє і дізнатися, що чекає людство: апокаліпсис, контакт з якою-небудь расою інопланетян, високо технологічний прорив або ж повернення до витоків? А може Вам хотілося побувати в минулому і стати очевидцем цікавих історичних подій, зустрітися там з тими, кого вже немає в живих або ще того крутіше, змінити хід історії або своє минуле? Нехай кращі фільми про подорожі в часі у хорошій якості і не стане тією машиною часу, яка дійсно перенесе Вас в будь-який часовий відрізок, але зате вони допоможуть представити можливі варіанти розвитку подій.

Завдяки багатій фантазії сценаристів і режисерів, помноженої на сучасні технології, що застосовуються в кінематографі, глядачі по всьому світу отримали можливість насолоджуватися надзвичайно цікавими, неповторними і багатосторонніми фантастичними історіями, що включають в себе і космічну тематику, і науку, і вигадку, і багато іншого. Ними можна задивлятися цілодобово, тому що вони не нудні і ніколи не набридають. У цьому розділі ми зібрали найцікавіші стрічки з неперевершеною графікою, блискучою грою акторів, динамічним сюжетом і безліччю різноманітних спецефектів, змушують повірити в те, що побачене на екрані може статися насправді.Добірки фільмів про машину часу чудово передають атмосферу тих часів, куди за сюжетом переносяться персонажі. При їх перегляді мимоволі переймаєшся цією атмосферою і ставиш себе на місце героїв, які подорожують у часово-просторовому континуумі.

Деякі з них – це справжні головоломки, розплутати які можна тільки в самому фіналі, як наприклад фантастичний трилер «Патруль часу». Сюжет начебто не складний, але це тільки так здається. Поліцейський з майбутнього ганяється за минулим за соціопатом, божевільним на вибухах, які він влаштовує в громадських місцях Нью-Йорка. Однак лиходієві кожен раз вдається випереджати законника і ховатися від нього в минулому. Поліцейському треба кров з носу зловити і знешкодити злочинця, який задумав підлаштувати самий грандіозний вибух в березні 1975 року. Якщо він цього не зробить, то злочинець рознесе десять міських районів і вб'є десятки тисяч жителів. Постійні стрибки у минуле до такої міри заплутують сюжет фільму, що глядачам доводиться постійно вирішувати логічні завдання. Але зрозуміти, що до чого, вдасться лише в самому фіналі, який обіцяє бути абсолютно непередбачуваним.Відмінною особливістю даного розділу є велика кількість мега хітів. Чого варта одна тільки трилогія «Назад в майбутнє» про пригоди у часі американського підлітка Марті МакФлая і його друга професора Брауна!Вибирайте будь-яку стрічку на свій смак і насолоджуйтеся чудовим видовищем! Дивитися онлайн фільми про машину часу та подорожі в часі безкоштовно на нашому сайті в будь-який час доби!