Зниклий медальйон (2013)

Зниклий медальйон (2013) дивитися онлайн

The Lost Medallion: The Adventures of Billy Stone

Про фільм Зниклий медальйон (2013) українською мовою:

Кілька років тому багато змогли бачити, що вийшов на екрани голлівудський фільм, головну роль в якому зіграв відомий актор Ніколас Кейдж під назвою «Скарб Нації: Книга таємниць», який розповідав про гонитві за плинним предметом і перевтіленнях. Саме цей фільм і послужила відправною точкою для створення пригодницького фільму Зниклий медальйон (2013). Фантастіко-пригодницький фільм розповідає про двох хлопців, які знаходять щось, що повністю змінило їх життя. Автори не прогадали, адже пошуки загублених скарбів по всьому світу, викликають підвищений інтерес, і цей фільм не став винятком.

Фільм Зниклий медальйон розповідає про те, що колись дуже давно жив один добрий король. Він переплавив свою дорогоцінну корону в медальйон, і оснастив його могутнім каменем, який міг виконати три бажання людини з дуже чистим серцем. І ось син короля втратив медальйон, втративши при цьому всю його силу. І ось вже сюжет фільму Зниклий медальйон переносить глядача на багато століть вперед, в сучасний час і розповідає про те, як археолог Майкл Стоун присвячує своє життя гонитві за невловимим і загадковим артефактом, а вже після його синові Біллі разом зі своїм кращим другом Оллі належить продовжити справу батька. Друзям пощастило більше - і дуже скоро в їх руках опиняється така невловима реліквія. Але так як уяви і бажання чогось нового дітям не займати - вони переносяться на двісті років тому.

У ролі Біллі виступає актор Біллі Ангер, який за свою недовгу кар'єру встиг знятися в тридцяти п'яти фільмах, серед яких такі відомі як «Скарб нації: Книга таємниць», а також серіали «Відчайдушні домогосподарки» і «та, що Говорить із примарами». Також, в даній кіноробіт грає відомий у всьому світі Марк Дакаскос, що ще більше підігріти інтерес глядача до перегляду пригодницького фільму Зниклий медальйон, який вийшов на екрани в 2013 році і цілком підійде для того, щоб непогано провести вечір разом з дітьми будь-якого віку.

Дивитися фільм Зниклий медальйон (2013) в хорошій якості

Зниклий медальйон (2013)Зниклий медальйон (2013)Зниклий медальйон (2013)

Пропавший медальон (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.