Філадельфійський експеримент (2012)

Філадельфійський експеримент (2012) дивитися онлайн

The Philadelphia Experiment

Про фільм Філадельфійський експеримент (2012) українською мовою:

Друга світова війна завдала величезної нищівного удару по всьому світу. Ворожнеча між різними країнами розігралася не на жарт. Тому і не дивно, що кожна з цих держав прагнула до перемоги всіма способами, які, як розповідає фантастичний трилер Філадельфійський експеримент (2012), часто були досить незвичайними. У роки другої світової війни уряд багатьох країн мріяло про військову техніку, яка була б невидимий для радарів супротивника. І ось, нарешті, вчені США роблять першу спробу і проводять перший і єдиний експеримент, який отримав назву «Філадельфійський». Об'єктом став військовий корабель «Елдрідж». Але в ході роботи, що щось пішло не так, і есмінець, з усім екіпажем на борту, зникає. Після цього, глядач, який буде дивитися цей фантастичний фільм, може побачити, що дані експерименту були засекречені.

І ось вже багато років потому метою уряду стає дослідження технологій для створення обладнання, яке допомогло б провести повторний експеримент. Успішне повторення досвіду переносить зниклий есмінець у XXI століття. Але практично відразу стає зрозуміло, що нічого доброго це не принесе. Філадельфійський експеримент - фантастичний трилер, що розповідає про невдалі наслідки повторно зробленого військового дослідження. Корабель, оповитий потужним енергетичним полем, буквально «заковтує» в себе кожного, хто намагається підійти до нього ближче. Несподівано, відбувається збій приладів, в результаті якого есмінець виходить з-під контролю і починає своє самостійне пересування разом з тими, хто опинився у нього в пастці.

І глядач, який буде дивитися фільм Філадельфійський експеримент (2012), розуміє, що єдиним, хто може запобігти весь цей жах і зупинити процес руйнувань, є один з тих, що вижили членів екіпажу Білл Гарднер, роль якого зіграв Ніколас Ліа. Разом зі своєю онукою-ровесницею, він намагається знайти спосіб запобігання катастрофи, але люди з уряду намагається його зупинити. У них інша мета. Чи зможуть Білл і Моллі домогтися того, щоб повернути есмінець в свій час, і не порушити хід історії - можна дізнатися, якщо подивитися трилер Філадельфійський експеримент на цьому кіносайті.
Філадельфійський експеримент (2012)

Дивитися фільм Філадельфійський експеримент (2012) в хорошій якості

Філадельфійський експеримент (2012)Філадельфійський експеримент (2012)Філадельфійський експеримент (2012)

Филадельфийский эксперимент (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.