Врятувати Санту (2013)

Врятувати Санту (2013) дивитися онлайн

Saving Santa

Про мультфільм Врятувати Санту (2013) українською мовою:

Санта Клаус в небезпеці, а отже, Нового Року може не бути. Саме в цій фразі, полягає головна ідея мультфільму Врятувати Санту. Злий генерал разом зі своєю армією, дізнався секрет чудових саней Санти, з допомогою яких, він може переміщатися крізь епохи. Якщо б не ця «машина часу», то Санта не встиг би принести подарунки всім дітям і влаштувати свято на всій планеті. Заздрість гризе генерала, тому він готує підступний план захоплення Північного Полюса, Санти, а разом з його саньми і всього світу. Але на допомогу Санта Клаусу приходить один з його ельфів Бернард, який стане на захист свята і його головного організатора.

До зустрічі з Сантою Бернард працював прибиральником у оленів, але крім його основної роботи у нього є незвичайне хобі: він збирає різні дивні прилади, більша частина яких не працює. Єдиною працюючою цінною річчю є - модулятор спогадів. Але на презентації свого нового винаходу, він накоїв, і його з ганьбою вигнали з «Санта Инкорпорэйтед». І його життя так тривало би серед оленів, якби не Санта власною персоною. Він єдиний повірив у Бернарда, тому що коли-то, такий же винахідник створив сани, які здатні переміщатися в часі. І тут група захоплення на чолі зі злим генералом Нэвиллом Бэддингтоном, нападають на Північний Полюс і беруть в полон самого Санту. Бернард встиг врятуватися втечею в минуле (завдяки диво-санкам). Тепер на плечах героя мультфільму Врятувати Санту (2013) лежить відповідальність перед усім світом

Врятувати Санту (2013) - веселий новорічний мультфільм, де ельф повинен врятувати Санту, а значить і головне свято в році. Глядача чекає багато переміщень в часі, нехитрих жартів і, безумовно, святковий настрій. Дуже добрий розповідь, де головний герой - не володіє надприродними здібностями, у нього є віра в свято, величезне бажання перемогти і авантюризм у крові. Бернард готовий піти на небезпечні і напредказуемые пригоди, щоб не дати лиходіям зіпсувати Новий Рік.

Дивитися мультфільм Врятувати Санту (2013) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Врятувати Санту (2013)

Дивитися мультфільм Врятувати Санту (2013) в хорошій якості

Врятувати Санту (2013)Врятувати Санту (2013)Врятувати Санту (2013)

Спасти Санту (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.