З усіх наявних в календарі свят є такі, які є значущими і улюбленими в усьому світі. Один з них люди чекають з особливою радістю і трепетом, а напередодні на світ сходить незвичайний спокій. Це Різдво! Для більшості це свято найулюбленіше. Віно особливе тим, що пробуджує в людях сентиментальність, і вони починають мріяти, як в дитинстві. Німецькі психологи стверджують, що причина такого трепетного ставлення криється саме в «феномені повернення в дитинство».

Ми зібрали в цьому розділі кращі фільми про Різдво і Новий рік у хорошій якості. Всі вони створюють атмосферу чарівництва і піднесений святковий настрій, об'єднують родини, дарують задоволення і радість в очікуванні дива. Тут представлені не тільки чудові стрічки, які нещодавно з'явилися на екранах, але і чудові картини минулих років, які стали неодмінним атрибутом цього свята, в тому числі і полюбилися багатьом кіноманам Різдвяні та Новорічні фільми новинки. Будь-яка з цих картин наповнить серця глядачів передчуттям дива і створить приємний настрій, як наприклад, сімейна казка «Чарівне Різдво». Головна героїня на ім'я Джіні відноситься до тих людей, які не відзначають це свято, тому що вважають його дурним і безглуздим. Ніяких чудес вона від нього не чекає, бо не вірить у них. Мало того, її діти і чоловік весь час чують від Джіні, що справляти Різдво не обов'язково. Але одного разу в їх будинку з'являється ангел, якого направили чарівні сили, після того, як в житті Джіні почали відбуватися біди. Здавалося б, жінка вже має зовсім розчаруватися в навколишньому світі і втратити віру в добро, але з'явився на Різдво ангел який творить чудеса.

Вірте в чудо! Мрійте і не соромтеся, коли відчуваєте себе дитиною! Даруйте свято своїм дітям, щоб воно запам'яталося їм надовго, і бережіть його традиції! А ми Вам допоможемо в цьому. Завдяки нашому онлайн-кінотеатру Ви зможете зібратися всією сім'єю вдома і в теплій душевній атмосфері дивитися онлайн фільми про Новий рік і Різдво безкоштовно і скільки захочеться.