Континуум (3 сезон)

Континуум (3 сезон) дивитися онлайн

Continuum

Додано 27 лютого 2020 LostFilm 1-4 сезон 6 серія

Про серіал Континуум (3 сезон) українською мовою:

Фантастичний багатосерійний трилер Континуум (3 сезон) розповість про майбутнє, коли розвиток технологій досягло того рівня, коли стали можливими подорожі у часі. На екрані 2077 рік. Міжнародні корпорації захопили владу на планеті. Купка бізнесменів цілком гідно править світом. Життя всього суспільства тече цілком спокійно і розмірено. Але не всім до смаку таке життя, і ось лідери протестантських груп підняли людей на повстання, щоб вирвати владу з рук правлячих, на боці яких гроші, влада і просунуті технології. Але ополченці змогли повести за собою народ, а от відповідати за жертви і провал ідеї не зуміли.

І ось угруповання терористів-фанатиків, в спробі уникнути смертної кари, переміщається в минуле, щоб зараз не допустити до влади в майбутньому світових конгломератів. Група диверсантів спробує в теперішньому часі змінити хід історії. Вони розмірено, повільно і ретельно відпрацьовують план, планують кожен крок. Але вони прорахувалися в одному. Разом з ними у світі минулого абсолютно випадково опиняється дівчина, яка повинна протистояти підступним планам угруповання - Кіра Кемерон, яка і є головною героїнею фантастичного серіалу Контінуум (3 сезон). Ця дівчина, з об'єктивними політичними поглядами, спробує зберегти життя в майбутньому без змін, заради свого чоловіка і підростаючого синочка.

Потрапивши в 2012 рік, щоб менше привертати до себе уваги і зберегти за собою хоч якісь повноваження в розслідуванні цієї справи, Кіра влаштовується на службу в поліцію. Тепер їй належить вести невидиму боротьбу за своє майбутні і постійно зривати плани терористів-фанатиків. У цьому їй допоможе комп'ютерний геній хлопець по імені Сандлер. Кіра дуже хоче повернутися додому, але збій у Континуумі вже спричинив за собою непоправні наслідки, механізм запущено, залучено багато людей, тому все йде не так, як вона хоче. Серіал Континуум (3 сезон) розповість про продовження боротьби за спокою і щастя суспільства майбутнього, і тільки глядач, який вирішив дивитися його, зможе дізнатися, чим закінчиться це протистояння.

Дивитися серіал Континуум (3 сезон) в хорошій якості

Континуум (3 сезон) Континуум (3 сезон) Континуум (3 сезон)

Континуум (3 сезон) (2014) 1-4 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.