Континуум (1 сезон) дивитися онлайн

Continuum

Додано 26 лютого 2020 LostFilm 1-4 сезон 6 серія

Про серіал Континуум (1 сезон) українською мовою:

Серіал Континуум (1 сезон) - канадсько-американський фантастичний трилер про те, що може статися, якщо до влади на Землі прийдуть корпорації. Судячи за сюжетом серіалу, радикальні зміни чекають планету в дуже незабаром. Глядачеві належить спостерігати, як подорож назад у часі, може вплинути на події майбутнього. Такі фільми завжди були цікаві глядачеві, адже багато вчених вважають, що час рухається не по прямій, а по спіралі, тому, подорожі в часі, цілком можливо, коли-небудь стануть доступними для людей.

Події, що відбуваються в першому сезоні серіалу Контінуум, переносять глядача в недалеке майбутнє - 2077 рік, коли світ дуже змінився. В той час при владі варто не уряд, а великі корпорації, які здійснюють тотальний контроль над кожним жителем планети. Будь-які злочини жорстоко караються спеціальними загонами, які оснащені за найостаннішими технологіями. Ці загони носять назву CPS (City Protective Services), і в одному з таких загонів служить головна героїня серіалу Контінуум (1 сезон) Кіра Кемерон, роль якої виконала Рейчел Ніколс. Їм протистоять борці за свободу, які хочуть звільнити планету від засилля влади корпорацій, причому досить радикальними методами. Цілком природно, що влада жорстко придушує будь-які прояви свободи і не допускають милосердя до «терористам».

Одного разу, коли одна з таких визвольних груп була спіймана, їм загрожувала смертна кара. Але під час страти повстанцям вдалося втекти, прихопивши з собою варта Управління громадської безпеки Кіру Кемерон. Якимось чином втекли смертники потрапляють у минуле 2012 рік, де збираються змінити майбутнє. Коли Кіра розуміє, що не може повернутися до чоловіка і сина, вона починає боротися з терористами, поки ще є така можливість.... Безсумнівно, глядачам доведеться по душі цей новий фантастичний серіал Континуум, і вони із задоволенням продовжать спостерігати за захоплюючими подіями і в його другому сезоні.

Дивитися серіал Континуум (1 сезон) в хорошій якості

Континуум (1 сезон) Континуум (1 сезон) Континуум (1 сезон)

Континуум (1 сезон) (2012) 1-4 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.