Таймлес 3. Смарагдова книга (2016)

Таймлес 3. Смарагдова книга (2016) дивитися онлайн

Smaragdgrun

Про фільм Таймлес 3. Смарагдова книга (2016) українською мовою:

Гвендолін Шепард росла звичайною дитиною і не знала про те, що є носієм унікального гена, що дістався їй від дідуся Лукаса. На сімнадцятому році життя дівчині повідомили, що вона може подорожувати у часі і стала дванадцятою, останньою представницею свого роду, здатну переміщатися в минуле. Дар зазвичай виявлявся в більш-менш усвідомленому віці, коли діти вже вміють контролювати свої почуття. Незабаром з'ясовується, що за нашою героїнею хтось полює, і тепер її головне завдання – вижити.

Дівчинка з такою неймовірною здатністю просто не могла залишитися без уваги темних сил. Чорний маг Сен-Жермен мріє викрасти дар Шепард і з його допомогою переміщатися в часі. Лиходій бажає вічно залишатися молодим, а щоб реалізувати свої підступні плани, він посилає Гідеона де Вільє, який визнається Шепард в любові. Хлопцеві передрекли смерть почуттів до Гвен, адже він зустрічався з її сестрою, а хитрий лиходій Сен-Жермен таким чином вирішив посварити дівчину з сім'єю.

Сестра героїні, якій не дістався сімейний дар, оскаженіла тим, що Вільє залишив її заради Гвен, приймає рішення об'єднатися з Чорним магом. Чи зуміє Гвендолін знайти вихід зі сформованої ситуації і залишитися в живих?

Дивитися фільм Таймлес 3. Смарагдова книга (2016) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Фільм знятий за мотивами роману Керстін Гір «Таймлес 3. Смарагдова книга» (Smaragdgrün, 2011).
  • Зйомки фільму тривали з квітня по червень 2015 року і проходили в Німеччині, Шотландії і на острові Скай.

Дивитися фільм Таймлес 3. Смарагдова книга (2016) в хорошій якості

Таймлес 3. Смарагдова книга (2016)Таймлес 3. Смарагдова книга (2016)Таймлес 3. Смарагдова книга (2016)

Таймлесс 3. Изумрудная книга (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Фільм сподобався та він зовсім не схожий на книгу Керстін Ґір.У книзі все набагато простіше ніж у фільмі.Всім хто дивився фільм раджу щей прочитати книги .

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.