Похмільні ігри (2014)

Похмільні ігри (2014) дивитися онлайн

The Hungover Games

Про фільм Похмільні ігри (2014) українською мовою:

Комедія Похмільні ігри (The Hungover Games) з'явився в світовому прокаті в 2014 році, встигнувши при цьому викликати неабиякий інтерес у публіки. Глядачеві надається можливість вдосталь насміятися над пошловатыми жартами кіноакторів. Опинившись почесними гостями на несподіваному заході, герої намагаються зрозуміти, яким чином вони тут опинилися, і з нетерпінням очікують випадку, коли ж весь цей кошмар припиниться. Однак не все так просто, як здається на перший погляд, лише пройшовши ряд випробувань їх, випустять в рідній Лас-Вегас на весілля кращого друга, який теж потрапив у інтригуючу ситуацію.

Центром всіх сюжетних ліній фільму є друзі, які вирішили розслабитися, влаштувавши невеликий похмілля. Але, як завжди трапляється в пародійних фільмах, героїв кидає у різні ситуації, з яких потрібно знайти вихід. Найчастіше вони потрапляють в такі халепи, в яких їм доводиться відстоювати право на життя. Єдиною помічницею у цій ситуації виявилася Кетнип, - яка спрямовує їх дії у потрібне русло. Однак мисливиця настільки приваблива, що хлопці просто втрачають контроль, перебуваючи поруч з нею.

Фільм Похмільні ігри (2014) доводить глядачеві, що пиятика не може привести ні до чого хорошого. Ситуація, в яку потрапляють відважні герої, досить комічна, вони б'ються з перевтіленнями Джонні Деппа з фільму Пірати Карибського моря, то намагаються перемогти величезного ведмедя Тедді з комедії Третій зайвий, завоювати прихильність парочки напівоголених жінок і приймають бій з Тором. Загалом, сюжет досить цікавий, після перегляду у глядача значно піднімається настрій. Ідея, закладена в основу фільму, варто уваги.
Похмільні ігри (2014)

Дивитися фільм Похмільні ігри (2014) в хорошій якості

Похмільні ігри (2014)Похмільні ігри (2014)Похмільні ігри (2014)

Похмельные игры (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.