Аттіла (2013) дивитися онлайн

Attila

Про фільм Аттіла (2013) українською мовою:

Посох Мойсея - один з найбільш могутніх артефактів, який колись існував. Він міг воскрешати мертвих, дарувати незліченні багатства і наділяти власника неймовірною силою. Для того, щоб передати силу цього палиці синам Аттіли, був здійснений ритуал. Щоб приховати силу палиці, Аттіла розламав його на 3 частини і сховав кожну в різних частинах світу. Минуло дуже багато років, це перетворилося на легенду, а головнокомандувач спецзагону одержимий думкою зібрати цей посох воєдино. З допомогою нього він хоче створити непереможну армію. Він вважає, що завдяки його силі, США стане панівною державою, а він буде володіти абсолютною владою. Аттіла (2013) - фільм про великого воїна гунів Атілла, який після 1500 років небуття повернувся в сучасний світ сіяти смерть і руйнування.

В одній з операцій, разом з частиною палиці, військові знайшли дивні рештки. Вони належали Аттілі, а людська кров, випадково потрапила на його останки, пробудила великого воїна до життя. Тепер він знищує все на своєму шляху, сіє руйнування і смерть. Військові переживають, що операція «Книга буття» зірвана, а останки гуна і посох пропали. Але незабаром, головнокомандувач дізнається правду, від якої немає порятунку, і змінити все занадто пізно. Ніхто не в силах впорається з цим найбільшим завойовником Аттілою і єдиною надією залишається елітний спецзагін, який бере участь у найскладніших військових операціях. У фільмі Аттіла людей чекає зустріч з непереможним і страшним ворогом, якого вони коли-небудь бачили.

Бойовик Аттіла (2013) - це історія битви минулого і справжнього, вічного могутності і сучасної підготовки. Аттіла - повсталий з мертвих воїн, якому не страшні ні кулі, ні сучасна техніка. Він повинен був продовжувати лежати в землі, а тепер із людського марнославства і вседозволеності, розгулює по землі і полювати за посохом, який подарує йому тотальну владу. Люди порушили всі людські закони, намагаючись воскресити кращих воїнів, а тепер їх секретна операція може призвести до руйнівних наслідків.

Дивитися фільм Аттіла (2013) в хорошій якості

Аттіла (2013)Аттіла (2013)Аттіла (2013)

Аттила (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.