Фільми онлайн » Бойовики » Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна (2008)

Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна (2008) дивитися онлайн

The Scorpion King: Rise of a Warrior

Про фільм Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна (2008) українською мовою:

Велике царство Аккад, кероване великим царем Хаммурапі, розкинулось між двома річками – Тигром і Ефратом, колискою цивілізації на Близькому Сході. Тут живуть найкращі воїни – так звані Чорні скорпіони, які прославилися на весь світ своєю силою і хоробрістю. Будучи відмінними охоронцями, Чорні скорпіони захищають монархів усього Стародавнього світу. Молодий воїн по імені Метаес походить з родини відомого охоронця і Чорного скорпіона по імені Ашшер.

Після того як Ашшер перейшов дорогу Саргону, знатному аккадскому воєначальника і загинув, Метаес присягнувся помститися за смерть батька і стати воїном, гідним його пам'яті. Теж ставши Чорним скорпіоном, Метаес впевнено осягає ратну науку і наближається до своєї мети. Проте все змінюється, коли новим царем великого Аккада стає Саргон, який зібрав навколо великих воїнів і поклоняється темної богині смерті. Метаесу судилося стати Царем скорпіонів і в кінцевому підсумку домогтися свого.
Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна (2008)

Дивитися фільм Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна (2008) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна (2008) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна (2008)Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна (2008)Цар Скорпіонів 2: Сходження воїна (2008)

Царь скорпионов 2: Восхождение воина (2008) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.