Лицар смерті (2013)

Лицар смерті (2013) дивитися онлайн

Knight of the Dead

Про фільм Лицар смерті (2013) українською мовою:

Історичний хоррор Лицар мертвих (2013) - захоплюючий фільм про середньовічні битви, в яких бере участі армія мертвих воїнів. Протягом багатьох років, ходить історія про непереможної армії, якій допомагають невідомі сили. В найнебезпечніший момент з'являється могутній лицар, який очолює тисячну армію мертвих солдатів. Він з'являється з того світу, щоб врятувати своїх соратників від погибелі.

На виконання складної місії, кинули загін найбільш сміливих і гідних воїнів. Але навіть вони, бачили в житті страх, жах і пекло, не підозрювали, що зіткнутися з таким жахом. Їх дорога лежить через долину мертвих, де мешкає щось, що давно не значитися в живих. На шляху у героїв безліч складних випробувань, які не пощадять нікого. Перед особою смерті, всі рівні, і шансів на порятунок практично немає. Допоможе героям фільму Лицар мертвих та невідома сила, яка не раз приходила на допомогу їх побратимам. Тепер лицарям необхідно з'ясувати таємницю цієї долини, так як в цьому прихований ключ до їх порятунку.

Фільм Лицар мертвих (2013) досить моторошний і холодні, особливо підходить для любителів полоскотати нерви. Несподівані повороти дій і повороти сюжетів, таємниці і старовинні легенди і похмура атмосфера середньовіччя, занурює у фільм з головою. Щоб дізнатися, що ж насправді означає появу моторошного воїна на полі битви, і яку таємницю в собі зберігає ця похмура долина, необхідно дивитися фільм Лицар мертвих.
Лицар смерті (2013)

Дивитися фільм Лицар смерті (2013) в хорошій якості

Лицар смерті (2013)Лицар смерті (2013)Лицар смерті (2013)

Рыцарь мертвых (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.