Мішок без дна (2018)

Мішок без дна (2018) дивитися онлайн

Про фільм Мішок без дна (2018) українською мовою:

Фільм «Мішок без дна» нагадає про світ казок, які так люблять діти. Але, виявляється, легенди і перекази можна розповідати по-різному. Герої і лиходії міняються місцями, немов за помахом чарівної палички. Чудова карусель захоплює всіх, хто почув розповідь про давно минулі дні. Фрейліна з почти імператриці розповідає про члена царського прізвища дивовижну легенду. П'ятсот років тому в гущавині лісу знаходять бездиханне тіло царевича. Кому перейшов дорогу спадкоємець престолу? Кочівники або розбійники доклали рук до холоднокровного вбивства?

Усне передання пам'ятає імена і події тих років. Кожен з учасників напівзабутої історії розповідає свою версію того, що трапилося багато років тому злочину. В одній з них царевич став жертвою підступної змови знатних дюдей. За іншою – спадкоємця згубила красива жінка. Як би то не було, казка вийшла напрочуд цікава і повчальна. Олександр Другий, подібно легендарному царевичу, пережив сім замахів на власне життя. Чекає і його доля казкового героя? Саме час дослухатися до переказів фрейліни. Дивіться фільм «Мішок без дна», щоб перейнятися мудрістю стародавнього російського народу.

Дивитися фільм Мішок без дна (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Фільм створений за мотивами новели Рюноске Акутагави «В гущавині».
  • Більша частина зйомок, крім лісу, проходила в занедбаному палаці, розташованому в промисловій частині Санкт-Петербурга. Режисер Рустам Хамдамов сам зробив з паперу штори для панорамних вікон цього будинку.
  • Хамдамов вигадав сцену з великою кількістю скляних пляшок, надихнувшись творчістю Джорджо Моранді. Моранді одного разу сказав: «Всі мої бутлі – це п'єси А. Чехова» ... самотність трьох сестер - це мої пляшки». Режисер використав цей образ.
  • Героїня читає казку N 295 «Про бездонний мішок» з «Тисячі і однієї ночі». Ця назва казки і стала назвою фільму.

Дивитися фільм Мішок без дна (2018) в хорошій якості

Мішок без дна (2018)Мішок без дна (2018)Мішок без дна (2018)

Мешок без дна (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.