Американська карусель (2012)

Американська карусель (2012) дивитися онлайн

Roundabout American

Про фільм Американська карусель (2012) українською мовою:

Фільм Американська карусель вийшов на екрани ще в 2012 році, однак, до російського кінопрокату він дістався тільки в 2013. Це забавна комедія, що розповідає про незвичайний бізнесі, організованому трьома друзями. Француз на ім'я Алекс зі своїм приятелем американцем Роном, перебуваючи в занедбаному настрої, несподівано для себе придумують цікавий спосіб добре заробити. Вони вирішують відкрити не зовсім звичайну піцерію - ресторан для заможних клієнтів, де разом з піцою «видається» приємний бонус - приваблива дівчина на ніч.

Треба сказати, що така приголомшлива ідея, заробляти з допомогою продажу оголеного тіла, приходила в голову також героям інших американських комедій, таких як Останній дзвінок і Супер Майк, і молоді люди з фільму Американська карусель бачать за нею величезний потенціал, але у них немає початкового капіталу. Гарненько зваживши всі за і проти, друзі запрошують у справу ще одного свого приятеля, який і вирішує грошову проблему. Піцерія відкрилася, і з перших же днів здобула небачену популярність, а, відповідно, почала приносити хороший дохід. Клієнти були задоволені, головні герої комедійного фільму Американська карусель (2012) - теж. Вони відчували себе, як у чарівній казці, проте, не кожна казка має хороший кінець.

Так сталося і з новоявленими бізнесменами. Їхня радість тривала аж до одного великого замовлення, коли на вечірку, організовану одним з великих чиказьких чиновників, знадобилося багато піци і дівчат. Чим обернеться для друзів ця вечірка, глядач зможе дізнатися, коли буде дивитися американську комедію Американська карусель (2012).
Американська карусель (2012)

Дивитися фільм Американська карусель (2012) в хорошій якості

Американська карусель (2012)Американська карусель (2012)Американська карусель (2012)

Американская карусель (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.