Карусель (2010) дивитися онлайн

Про фільм Карусель (2010) українською мовою:

Головним героєм кінострічки "Карусель" виявляється Андрій, який здається втіленням успіху. Він є молодим, привабливим і незабаром повинен отримати крісло керівника банком. Його будні проходять також не менш яскраво - його оточує «красиве життя»: впливові люди, одяг відомих брендів і відносини, що не мають жодних зобов'язань.

На оточуючих герой дивиться згори вниз: «сімейні клопоти, кричущі діти - що це за життя?» Особливо неприємною для Андрія є думка про дитину... От тільки наш герой абсолютно помилково вважає, що йому вдасться все втримати під контролем. Адже одного разу налагоджена життя починає змінюватися абсолютно несподіваним чином: колишня подружка привозить Андрію шестирічного хлопчика і, не давши йому все усвідомити, залишає дитину і каже наостанок «це твій син, а я приїду в кінці місяця»... Що ж буде робити наш герой?

Чи зможе він впоратися з хлопчиськом? До кого звернутися за допомогою? Чи може він зовсім відмовиться від хлопчиська? Адже він не впевнений, що той є дійсно його сином...

Дивитися фільм Карусель (2010) в хорошій якості

Карусель (2010)Карусель (2010)Карусель (2010)

Карусель (2010) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.