Вгору і вниз (2012) дивитися онлайн

Up&Down

Про фільм Вгору і вниз (2012) українською мовою:

Щоб бути популярним актором, не завжди достатнього одного таланту. З цим зіткнувся Уїлл, головний герой мелодрами Вгору і вниз. Він актор, або, принаймні, був ним. За свою недовгу кар'єру він встиг знятися в парі серіалів, але величезного успіху так і не дочекався. Тепер він не затребуваний на голлівудських просторах, і поки не надітися хороша пропозиція, він підробляє ліфтером в шикарному готелі. Публіка тут абсолютно різна: від знаменитостей, до простих тусовщиків. Повз нього проходять тисячі осіб, деякі йому вже знайомі, з деякими краще ніколи не бути знайомим. І серед цих людей, одного разу йому зустрічається дівчина Алекс, та, про яку він мріяв все життя.

І ось вона мінливість долі: вона зовсім близько, але Вілл нічого не зможе зробити: ліфт приїде, і вони можуть не зустрітися. Але в романтичній комедії Вгору і вниз (2013) сюжет менш песимістичний. Уїллу потрібен терміновий план дій із завоювання Алекс, адже може їм судилося побудувати своє подальше життя за межами ліфта? Як не дивно, у Уілла з'являється шанс - вивести на чисту воду її друга лікаря, який явно щось приховує. Тепер Уїлл всіма силами буде намагатися з'ясувати правду, адже це може привести його до відносин з Алекс.

Вгору і вниз (2013) - історія про не відбувся акторі, працюючому ліфтером, який закохався в дівчину своєї мрії в кабіні ліфта. Насправді, Уїлл - не є невдахою, як можна спочатку подумати. Він один з тих, кому просто не пощастило, зате він як ніхто може закохатися до безтями і серед тисячі осіб розглядати дівчину своєї мрії. Гарна і добра комедія Вгору і вниз - відмінно підійде для вечірнього перегляду, її можна дивитися онлайн на нашому сайті.
Вгору і вниз (2012)

Дивитися фільм Вгору і вниз (2012) в хорошій якості

Вгору і вниз (2012)Вгору і вниз (2012)Вгору і вниз (2012)

Вверх и вниз (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.