Статус: Апдейт (2018)

Статус: Апдейт (2018) дивитися онлайн

Status Update

Про фільм Статус: Апдейт (2018) українською мовою:

Фільм «Статус: Update» розповідає про те, що іноді будь-які бажання здатні втілюватися в реальності, але чи зробить це людину дійсно щасливою? Кайл Мур – звичайний старшокласник, якому частенько доводиться терпіти насмішки і знущання однокласників. Ситуація ускладнюється тим, що хлопцю подобається дівчина, яка часом стає свідком його принижень. Єдина мрія підлітка – стати самим популярним учнем школи, розкривши свій прихований потенціал для оточуючих. Однак втілити це бажання в реальність практично неможливо.

Одного разу, проходячи повз члени шкільної хокейної команди його сильно штовхнули хлопці, його телефонвилетів з рук. Засіб зв'язку миттєво перетворюється в шайбу і практично вщент розлітається через найближчу стіну після вдалого удару ключкою. Після уроків, Кайл несе пошкоджений гаджет в сервісний центр, де йому в якості бонусу встановлюють незвичайний додаток. За допомогою цієї програми, будь який розміщений хлопцем статус в соц.мережі перетворюється в реальність. Дивіться фільм «Статус: Update» і зрозумієте, що досягнення заповітної мети не завжди вирішує проблеми особистого характеру.

Дивитися фільм Статус: Апдейт (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Статус: Апдейт (2018)

Дивитися фільм Статус: Апдейт (2018) в хорошій якості

Статус: Апдейт (2018)Статус: Апдейт (2018)Статус: Апдейт (2018)Статус: Апдейт (2018)Статус: Апдейт (2018)Статус: Апдейт (2018)Статус: Апдейт (2018)Статус: Апдейт (2018)Статус: Апдейт (2018)

Статус: Обновлен (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.