Статус Бреда (2017)

Статус Бреда (2017) дивитися онлайн

Brad's Status

Про фільм Статус Бреда (2017) українською мовою:

Бред щиро бажає кращої долі для єдиного сина і намагається забезпечити йому отримання вищої освіти, для чого необхідно вдало пройти відбір в університет. Розмірковуючи про майбутнє спадкоємця, надаючи йому посильну допомогу при здачі вступних іспитів, батько жваво занурюється в атмосферу власного студентського минулого, немов заново переживає забуті дні. Всі колишні однокурсники домоглися великих успіхів на професійній ниві та у приватному житті. Удача прихильна до них, дозволяючи жити забезпечено, насолоджуючись усіма благами цивілізації. А йому доводиться вести щоденну, утомляющую боротьбу за нормальне, належне існування. Він працює в некомерційній фірмі, не маючи можливості кар'єрного зростання, йому нема чим пишатися. Навколишні бачать у ньому повного невдаху, що не має жодних перспектив. Ви можете дивитися онлайн Статус Бреда 2017 в хорошій якості безкоштовно без реєстрації.

Не досягнувши певних успіхів, Бред намагається втілити свої надії в майбутньому талановитого нащадка. Трой народився дуже здібним та допитливим дитиною. За час шкільного навчання він виявив схильність до безперервного прагнення до знань та успішному їх вивчення. Для успішної побудови майбутнього хлопцеві необхідно визначитися з вибором професії, яку йому належить вивчити в навчальному закладі. Те, що батько постійно перебуває поруч, одночасно бентежить майбутнього студента та надає впевненості у своїх силах. Він розуміє, що надмірна опіка цілком з'ясовна, але іноді переходить допустимі межі. Незабаром він зауважує, що літній чоловік долає сильні внутрішні переживання, а навколишні не поважають її, намагаються принизити при зручному випадку. Тоді Трой стає підтримкою і надійним другом для батьків.

Дивитися фільм Статус Бреда (2017) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Статус Бреда (2017)

Дивитися фільм Статус Бреда (2017) в хорошій якості

Статус Бреда (2017)Статус Бреда (2017)Статус Бреда (2017)

Статус Брэда (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Денис
  • 16 грудня 2017 16:45
  • 0
Фильм понравился. Только это не комедия. Рекомендую для просмотра тем кому "за...". Т.к. фильм про переоценку жизненных ценностей и кризис среднего возраста (наверно так).

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.