Життя і пригоди Мішки Япончика (2011)

Життя і пригоди Мішки Япончика (2011) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Життя і пригоди Мішки Япончика (2011)
22 жовтня 2019

Про серіал Життя і пригоди Мішки Япончика (2011) українською мовою:

Будь-яка історія, як правило, зберігає в собі багато цікавих і повчальних фактів. І лише деякі, найбільш гучні і важливі, здатні стати наочним посібником для багатьох або ж протилежним. І тільки нам, людям, в силу своїх звичаїв і характерних особливостей, менталітету та вихованості, можна зробити правильні висновки.

Фільм Життя і пригоди Мишка Япончика (Одного разу в Одесі) повідає глядачам правдиву і гучну історію знаменитого одеського грабіжника, який за найкоротший період - з 1917 по 1919 року зумів навести порядок у місті, стверджуючи свої закони. При чому вони, ні в якому разі, не обмежували права звичайних і бідних громадян, лікарів, юристів, артистів, за винятком заможних і буржуїв, а також несправедливих поліцейських. Була, так звана, боротьба за чесність і справедливість. Де все відбувалося за затвердженим Мішкою Япончиком кодексу грабіжника, не знаючи пощади, жалю і зі страждань.

Мишко Япончик справедливий, неординарний і в міру харизматичний молодий чоловік, чиє ім'я запам'ятають на довго і згадувати будуть завжди і у всі часи, з якоюсь гордістю і атрибутикою міста Одеси. Дивитися фільм Життя і пригоди Мішки Япончика (Одного разу в Одесі) дозволить кожному з глядачів відчути той жорстокий і кривавий час, який був наповнений ураженнями, перемогами і серйозними втратами. Всерйоз задуматися про свою історію і побачити своїми очима як відбуваються історичні події. Можливо, навіть отримати якийсь правильний урок і виховати в собі відсутні якості бути справедливим і розважливим.

Дивитися онлайн в хорошій якості Життя та пригоди Мішки Япончика (Одного разу в Одесі) зможе перенести подумки вас у той історичний час і дати можливість відчути себе одним з членів команди самого Мішки Япончика, почути справжній одеський колоритний говір з його набором де запам'ятовуються цитати і філософія життя. Слід зазначити, що всі нальоти Мішки Япончика відбувалися в якомусь артистичному і дотепному жанрі, що дозволяє судити про нього, як про людину, творчу і театральну. Можливо, його доля могла б розпорядитися з ним по-іншому, але тоді б Одеса не мала б свого героя і захисника того часу, який дуже нагадує славного Робін Гуда.

Оригінал: Життя і пригоди Мишка Япончика
Альтернативне назва: Одного разу в Одесі
Жанр: драми, кримінальні, мелодрами
Країна: Росія, Україна
Вийшов: 2011

Режисер: Сергій Гінзбург
Ролі: Євген Ткачук, Олена Шамова, Олексій Філімонов, Вадим Норштейн, Ігор Арташонов, Сергій Марін, Ілля Ликов, Петро Скворцов, Валентин Гафт, Римма Маркова

Дивитися серіал Життя і пригоди Мішки Япончика (2011) в хорошій якості

Життя і пригоди Мішки Япончика (2011)Життя і пригоди Мішки Япончика (2011)Життя і пригоди Мішки Япончика (2011)

Жизнь и приключения Мишки Япончика (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.